AndroidAplikacjeAppdicted 1.6

Appdicted 1.6 Android download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Styl życia
Producent:
Giuseppe Gullo
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2 MB
System operacyjny:
Android
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Kamil
3
Plusy:
  • Prostota i skuteczność działania.
  • Śledzenie praktycznie wszystkich aktywności użytkownika.
  • Możliwość tworzenia raportów.
Minusy:
  • Minimalna ilość ustawień.

Appdicted to prosta w obsłudze i w wielu przypadkach przydatna aplikacja, za pomocą której możemy sprawdzić, czy i jak bardzo jesteśmy uzależnieni od smartfona, a konkretniej od zainstalowanych w systemie aplikacji, np. komunikatorów lub serwisów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Instagram itp.

 

Aplikacja Appdicted szybko i skutecznie analizuje częstotliwość korzystania ze smartfona lub tabletu, sprawdza jak często i jak długo użytkownik korzysta z poszczególnych aplikacji itp. Ponadto narzędzie wyświetla informacje o tym, jak często korzystamy z poszczególnych programów w ciągu dnia, z jaką częstotliwością sięgamy po urządzenie by sprawdzić, np. nieodebrane połączenia lub nieprzeczytane wiadomości.

 

Oprócz tego Appdicted sprawdza wszystkie aktywności użytkownika i przedstawia je w postaci czytelnego raportu, który można zapisać i po jakimś czasie porównać z bieżącymi danymi. Aplikacja ta może okazać się również przydatna w firmach, które chcą kontrolować swoich pracowników w celu sprawdzenia ich wydajności oraz organizacji czasu pracy. Co prawda ilość ustawień jest ograniczona do minimum, ale dzięki temu Appdicted jest gotowa do pracy już po zainstalowaniu bez konieczności dokonywania długotrwałych ustawień itp. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0