AndroidAplikacjeEndomondo - Bieganie & Rower 17.8.2

Endomondo - Bieganie & Rower 17.8.2 Android download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Styl życia
Producent:
Endomondo.com
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
zależny od urządz.
System operacyjny:
Android
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Ogromna liczba ciekawych funkcji i dodatkowych opcji.
  • Połączenie funkcji związanych z aktywnością fizyczną z cechami społecznościowymi.
  • Liczne konkursy i ciekawe akcje.
  • Ogromna społeczność aktywnych użytkowników.
Minusy:
  • Dla początkujących nieco zbyt wiele opcji.
  • Dość mocno obciąża system i baterię.

Endomondo - Bieganie & Rower to bardzo ciekawa i wielofunkcyjna aplikacja przeznaczona do śledzenia wszelakiej aktywności sportowej użytkownika. Dzięki niej możemy monitorować własne treningi, wymieniać informacje z innymi użytkownikami lub brać udział w ciekawych akcjach organizowanych przez twórców aplikacji.

 

Aplikacja Endomondo - Bieganie & Rower to nie tylko zaawansowane narzędzie mierzące aktywność sportową, ale również rozbudowana sieć społecznościowa zrzeszająca innych użytkowników. Dzięki temu każdy trening, nawet w samotności przeistacza się w zupełnie nowe wyzwanie, którym możemy się dzielić i porównywać z innymi etc. Oczywiście podstawowym zadaniem aplikacji jest rejestrowanie informacji o aktywności w zależności od wybranego trybu. Użytkownik może rejestrować taką aktywność, jak np. bieganie, pływanie czy też jazda na rowerze.

 

Wraz z aktywacją modułu GPS, a co za tym idzie ruszeniu z miejsca, aplikacja Endomondo - Bieganie & Rower rozpoczyna monitoring aktywności. Ponadto do urządzenia, tj. smartfonu czy tabletu można podłączyć dodatkowe czujniki, które są wspierane przez aplikację. Wszystkie informacje, tj. przebyta odległość, czas treningu, średnia prędkość, spalone kalorie itp. są zapisywane w pamięci urządzenia, dzięki czemu istnieje możliwość porównywania różnych treningów etc. Możemy również ręcznie ustalić określony cel, a następnie przeprowadzić trening tak, aby dotrzeć do obranego wyniku za pomocą dodatkowych komunikatów głosowych.

 

Warto wrócić do aspektu społecznościowego, bo to równie ważny, o ile nie najważniejszy element aplikacji. Endomondo - Bieganie & Rower pozwala obserwować wyniki znajomych, a także umożliwia publikację własnych treningów oraz osiągnięć. Nie zabrakło również wielu konkursów, akcji sponsorowanych oraz charytatywnych organizowanych nie tylko przez twórców programu, ale również zewnętrzne firmy. Nie zabrakło również wygodnego dostępu do modułu GPS czy też odtwarzacza multimedialnego.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0