AndroidAplikacjeSleep Better with Runtastic 2.0

Sleep Better with Runtastic 2.0 Android download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Styl życia
Producent:
Runtastic
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
28 MB
System operacyjny:
Android
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Ogromna liczba funkcji, dodatków i ciekawych rozwiązań.
  • Ciekawe dane generowane przez program.
  • Możliwość polepszenia codziennego samopoczucia.
  • Tworzenie raportów i przydatnych dzienników.
Minusy:
  • Zużywa bardzo dużo energii podczas działania.

Sleep Better with Runtastic to bardzo rozbudowana aplikacja, która w głównej mierze pełni rolę zaawansowanego budzika oraz monitora snu. Za jej pomocą możemy między innymi śledzić fazy snu nagrywając wszystkie dźwięki wydawane przez użytkownika w nocy. 

 

Zdaniem wielu zwolenników programu Sleep Better with Runtastic, aplikacja jest w stanie wyrabiać pozytywne nawyki dotyczące planu dnia tj. pora pobudki, pójście spać itp. Aby korzystać z programu wystarczy go uruchomić, a następnie zostawić np. na łóżku obok poduszki lub szafce nocnej w pobliżu. Wszystkie czujniki wbudowane w urządzenie będą rejestrowały między innymi zmiany pozycji, wydawane dźwięki, pory przebudzenia, fazy snu etc. Wszystkie zgromadzone w nocy dane zostaną zarejestrowane oraz zapisane w dzienniku, dzięki czemu rano będziemy mogli sprawdzić i przeanalizować wszystkie informacje. 

 

Ciekawostką programu Sleep Better with Runtastic jest z pewnością funkcja śledzenia snu oraz dobierania najlepszej pory delikatnego wybudzania. Oczywiście nie chodzi o gwałtowny dźwięk budzika, który od razu zrywa użytkownika z łóżka, ale delikatny i rosnący dźwięk wybudzania dla jak najlepszego samopoczucia. Co więcej, aplikacja udziela użytkownikowi wskazówek biorąc pod uwagę różne aspekty życia tj. aktywność fizyczną, ilość wypijanych kaw, ilość wypijanego alkoholu itp. Możemy również zapisywać w podręcznym notatniku sny oraz określać, czy był to sen dobry czy zły. Warto pamiętać, aby zostawić telefon na noc w ładowarce ze względu na duże zużycie energii przez Sleep Better with Runtastic. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0