AndroidAplikacjeAppLock Theme 7

AppLock Theme 7 Android download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
DoMobile Lab
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.1 MB
System operacyjny:
Android
Liczba pobrań:
422

Nasza ocena:

Krzysztof Król
4,5
Plusy:
  • szerokie możliwości konfiguracji
  • proste w obsłudze menu
Minusy:
  • brak polskiego menu

AppLock Theme 7 to kolejna już odsłona popularnej aplikacji zabezpieczającej przeznaczonej na urządzenia mobilne z systemem Google Android. Dzięki niej możemy w prosty sposób zabezpieczyć dane znajdujące się w skrzynce SMS, wiadomości e-mail, konto na Facebooku, galerię ze zdjęciami, ustawienia telefonu, wgląd w spis połączeń, dostęp do aplikacji oraz wiele, wiele innych. Całość dostępna jest w 24 wersja językowych, a konfiguracja, dzięki intuicyjnemu menu nie powinna sprawić najmniejszego problemu.

 

Dzięki AppLock Theme 7 już zawsze będziemy spokojni o bezpieczeństwo danych zapisanych w smartfonie lub tablecie. Oprogramowania umożliwia ustawiania specjalnego kodu PIN dla wymienionych wcześniej lokacji (dla wszystkich taki sam lub dla każdej lokacji inny). Mamy również wybór pomiędzy tradycyjnym hasłem cyfrowym, a tzw. wężykiem. Dzięki AppLock Theme 7 możemy bez obaw pożyczyć znajomemu swój telefon z dostępem wyłącznie do wybranych opcji. Nikt niepowołany już nie sprawdzi naszych SMSów, zdjęć, czy listy połączeń.

 

Wymagania systemowe:

Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: koneko Muszę przyznać, że AppLock to bardzo przydatna aplikacja. Z podobnych mogę polecić jeszcze LEO Privacy Guard z dodatkową funkcją Anti-theft, Boost i WiFi Scan Security. Dużo fajnych opcji w jednym miejscu :)