AndroidAplikacjem.LOTTO 1.1

m.LOTTO 1.1 Android download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Informacje
Producent:
Totalizator Sportowy
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.2 MB
System operacyjny:
Android
Liczba pobrań:
553

Nasza ocena:

Krzysztof Król
4,5
Plusy:
  • proste w obsłudze menu
  • zawsze aktualne informacje na temat gier liczbowych

LOTTO to jedna z najpopularniejszych gier liczbowych w Polsce. Wysokie wygrane, miliony uczestników, sporo emocji podczas losowania. Niestety zdarza się, że nie zawsze jesteśmy w stanie od razu sprawdzić wyniki. Tutaj z pomocą przychodzi oficjalna aplikacja mobilna Totalizatora Sportowego o nazwie m.LOTTO.

 

Program ten przeznaczony jest na urządzenia z systemem operacyjnym Android. Dzięki m.LOTTO już zawsze będziemy na bieżąco tak z wynikami losowań poszczególnych gier (Lotto, Kaskada, Multi Multi, Joker i Mini Lotto), jak i najświeższymi informacjami dotyczącymi wygranych. Nie zabrakło także aktualnych danych na temat wysokości najbliższych wybranych. Najnowsza wersja może pochwalić się mniejszym o 80 procent rozmiarem od poprzednika, szybszym uruchamianiem, dwoma trybami widoku (pionowy oraz poziomy) i wsparciem dla starszych urządzeń z systemem Android w wersji 1.6.

 

Wymagania systemowe:

Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub nowszej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: MarcinG Wygląda całkiem nieźle, ale ja wolę apk-ę "Gram w Lotka".Dlaczego? Bo mogę zeskanować kupon i od razu wiem czy coś trafiłem.