AndroidAplikacjeMX Player 1.7.38

MX Player 1.7.38 Android download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
J2 Interactive
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7.5 MB
System operacyjny:
Android
Liczba pobrań:
888

Nasza ocena:

Krzysztof Król
4,5
Plusy:
  • Obsługa ogromnej ilości formatów plików.
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Wsparcie dla wielu formatów napisów.
  • Intuicyjne funkcje dotykowe.
Minusy:
  • Nieco ubogi interfejs.

MX Player to proste w obsłudze, darmowe i bardzo ciekawe narzędzie do odtwarzania plików multimedialnych, głównie materiałów wideo zapisanych w pamięci urządzenia. Ogromna ilość opcji oraz obsługa wielu różnych formatów sprawia, że jest to prawdopodobnie najlepsza tego typu aplikacja na urządzenia z systemem Google Android.

 

Aplikację MX Player wyposażono w wiele przydatnych funkcji i usprawnień. Mowa między innymi o wielordzeniowym dekodowaniu, dzięki któremu narzędzie potrafi korzystać z wielu rdzeni procesora znacząco podnosząc swoją wydajność oraz płynność odtwarzanego materiału. Wystarczy wspomnieć, że zastosowanie tego rozwiązania na dwurdzeniowych procesorach pozwala na 70% szybsze dekodowanie filmów niż w przypadku procesorów jednordzeniowych.

 

Obsługa programu jest prosta i intuicyjna między innymi dzięki obsłudze poleceń dotykowych takich jak przybliżanie lub oddalanie poprzez uszczypnięcie ekranu, przesuwanie ekranu dotykiem, panoramowanie itp. Możliwe jest również przewijanie do przodu lub do tyłu aby przejść do następnego lub poprzedniego tekstu, jak również przesuwanie napisów do góry lub do dołu, powiększanie ich w dowolnym zakresie itp. Co więcej, po zainstalowaniu specjalnego dodatku pojawi się opcja Kids Lock, która sprawia, że dziecko może oglądać film, zaś inne funkcje telefonu zostaną w tym czasie zablokowane. 

 

Program obsługuje ogromną liczbę formatów napisów, co może być imponujące nawet w porównaniu do programu komputerowego. Obsługiwane formaty to m.in. DVD, DVB, SSA/ASS, SubStation Alpha(.ssa/.ass) z pełną obsługą stylów, SAMI(.smi) z obsługą tagów ruby, SubRip(.srt), MicroDVD(.sub), VobSub(.sub/.idx), SubViewer2.0(.sub), MPL2(.mpl), PowerDivX(.psb), TMPlayer(.txt), Teletext, PJS(.pjs), WebVTT(.vtt).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0