AndroidAplikacjen7player 2.4.8

n7player 2.4.8 Android download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
N7 Mobile Sp. z o.o.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5 MB
System operacyjny:
Android
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Wiele ciekawych funkcji i dodatkowych opcji.
  • Wydajność pracy i stabilność działania.
  • Bardzo dobra jakość odtwarzanego dźwięku.
  • Dodatkowe widżety i dodatki.
  • Interfejs w polskim języku.
Minusy:
  • Ograniczenie funkcjonalności po 14 dniach.

n7player to bardzo ciekawy i zaawansowany odtwarzacz multimedialny, będący ciekawą alternatywą dla wbudowanych w system narzędzi odpowiedzialnych za odtwarzanie muzyki. 

 

Program n7player charakteryzuje się bardzo wygodnym interfejsem, który pozwala na szybką nawigację po całym katalogu muzycznym lub lokalizacjach, w których przechowujemy swoją ulubioną muzykę. Do największych zalet należy nie tylko wysoka wydajność pracy, ale również dynamiczny korektor dźwięku, który znacząco poprawia jakość odtwarzanych utworów nawet w niskiej jakości. 

 

Warto również wspomnieć o możliwości automatycznego pobierania okładek albumów, esteci natomiast docenią możliwość personalizacji wyglądu za pomocą wielu skórek. Oczywiście swoją muzykę możemy segregować według różnych kryteriów tj. albumy, artyści, gatunki, listy odtwarzania, foldery itp. Wśród najważniejszych formatów, z którymi poradzi sobie n7player jest między innymi mp3, mp4, m4a, mid, flac, aac. 

 

Warto również wspomnieć o możliwości edycji tagów dla wspomnianych formatów, jak również funkcji wyłącznika czasowego, co może się przydać np. melomanom, którzy uwielbiają słuchać muzyki przed snem. Po instalacji pojawi się również kilka ciekawych widżetów, zmianie ulegnie również ekran blokady podczas odtwarzania – wyświetli się okładka albumu, zaś w zasobniku pojawi się lista wszystkich utworów w kolejce. 

 

Aplikacja jest darmowa, choć po 14 dniach od instalacji niektóre opcje zostaną wyłączone. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0