AndroidGryRoboCop

RoboCop Android download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Glu
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
81.0 MB
System operacyjny:
Android
Liczba pobrań:
650

Nasza ocena:

Krzysztof Król
4,5
Plusy:
  • świetna oprawa graficzna
  • wartka akcja

RoboCop to oficjalna gra stworzona przez cenione studio GLU na podstawie najnowszej, filmowej odsłony przygód policjanta przyszłości. Jest rok 2028, Detroit. Policjant Alex Murphy zostaje ciężko ranny w czasie jednej z akcji. Ogromna korporacja OmniCorp we współpracy z amerykańskim rządem postanawia wykorzystać rannego stróża prawa do nowego, tajnego projektu, który ma na celu stworzenie super-policjanta, pół człowieka, pół robota.

 

Zadanie gracza polega na wcielenie się w rolę głównego bohatera, by zwalczać stale rosnącą liczbę przestępców. Do naszej dyspozycji oddany zostanie cały arsenał broni z możliwością jej modyfikacji. Do najciekawszych zadań można zaliczyć między innymi konieczność odbicia jak największej liczby zakładników, czy zlikwidowanie przestępców bez narażania niewinnych przechodniów. Całość dodatkowo została opatrzona świetną oprawą audiowizualną. 

Uwaga: gra jest całkowicie za darmo. Niemniej jednak, niektóre dodatki (dodatkowe kombinezony, upgrade broni dostępne są za dodatkową opłatą w systemie mikropłatności.

 

Wymagania systemowe:

Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0