IphoneAplikacje7 Minute Workout 2.1.2

7 Minute Workout 2.1.2 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Styl życia
Producent:
Bytesize
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5.3 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
356

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ogromna baza ćwiczeń
  • intuicyjna obsługa
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Jeśli posiadasz iPhone'a i lubisz aktywny wypoczynek to aplikacja 7 Minute Workout jest stworzona właśnie dla Ciebie! Dołącz do 1.5 miliona innych użytkowników korzystających z aplikacji. To obecnie najpopularniejszy program do ćwiczeń w 127 krajach na świecie. W zasobach znajduje się 12 intensywnych ćwiczeń wpływających na polepszenie sylwetki. Każde z nich trwa średnio 30 sekund, po czym następuje 10 sekundowa przerwa pomiędzy kolejnymi ćwiczeniami. Nad poszczególnymi ćwiczeniami pracowali specjaliści od fitness – pierwotnie publikowane były w prestiżowym magazynie ACSM'S Health & Fitness Journal, a także NYTimes.

Cechy aplikacji 7 Minute Workout: intuicyjna obsługa; szybki dostęp do wszystkich ćwiczeń zawartych w aplikacji; każde ćwiczenie zostało dokładnie opisane oraz dołączono filmik instruktażowy dla początkujących; dodano stoper, który ułatwi wykonywanie ćwiczeń; dodano poradnik głosowy wraz z liczeniem poszczególnych kroków, dzięki czemu nie trzeba bezustannie wpatrywać się w ekran iPhone'a w trakcie ćwiczeń; intuicyjne przejście do kolejnego ćwiczenia po wykonaniu wcześniejszego zadania.

W najnowszej wersji 7 Minute Workout dodano: dziennik treningowy; możliwość ustawienia czasu na poszczególne ćwiczenia; opcje ustawienia odpoczynku pomiędzy ćwiczeniami; funkcja dostosowania liczby zestawów ćwiczeń; dodano opcję losowych ćwiczeń dla zaawansowanych; poprawiono błędy dla systemu operacyjnego iOS 7.1.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0