IphoneAplikacjeAutoMapa Polska 3.10

AutoMapa Polska 3.10 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Transport
Producent:
Aqurat sp. z o.o.
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
233 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
897

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • najdokładniejsza nawigacja GPS na rynku
  • olbrzymia ilość możliwości
  • pełna polska wersja językowa
Minusy:
  • brak

AutoMapa Polska to najlepsza obecnie na rynku aplikacja, służąca jako nawigacja GPS dla kierowców. Jest to całkowicie polski produkt, dzięki czemu zyskał sobie uznanie ogromnej liczby kierowców. Twórcy od ponad 10 lat dokonują wszelkich starań, aby ich produkt był najbardziej dokładną nawigacją, teraz również dostępną dla użytkowników iPhone'a. Aplikacja zawiera bardzo szczegółowe plany nawigacyjne miast i mniejszych miejscowości. Możliwy jest m.in. podgląd budynków w 3d, zaś dzięki zawarciu umowy z Krzysztofem Hołowczycem, jego głos potrafi dokładnie poprowadzić kierowców na trasie.

AutoMapa Polska zawiera system inteligentnych tras, które wyznaczane są z wykorzystaniem prognoz ruchu drogowego. Informuje również o aktualnych korkach czy innych nieprzewidzianych utrudnieniach na trasie. Warto podkreślić, że dane o drogach zbierane są każdego dnia z 4 mln km, zaś aktualizacja przesyłana jest do użytkownika co 2 minuty. W wersji dla iPhone'a, aplikacja otrzymała odświeżony interfejs użytkownika, duży wybór tras oraz nowe sposoby nawigacji, Asystenta Pasa Ruchu, informacje o 500 najniebezpieczniejszych strefach drogowych w naszym kraju, obsługę CB Radio, ostrzeżenie przed radarami i fotoradarami, przesył danych na temat przejazdów kolejowych czy obsługę wyświetlaczy retina w urządzeniach iPhone.

Najnowsza wersja AutoMapa Polska zawiera: zaktualizowane dane Południowej Obwodnicy Warszawy, nowy typ trasy o nazwie Trasa Bezpieczna oraz szereg poprawek dotyczących tras, opracowane we współpracy z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0