IphoneAplikacjeCall of Duty Elite 2.4.0

Call of Duty Elite 2.4.0 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
Activision Publishing, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
43.4 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
358

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • integracja z telewizją Call of Duty TV
  • dostęp do rozbudowanych statystyk
  • wbudowany chat dla klanów
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Call of Duty Elite to aplikacja stworzona specjalnie dla miłośników serii Call of Duty. Współpracuje z tytułami Call of Duty: Modern Warfare 3 oraz Call od Duty: Black Ops II i pozwala śledzić oraz analizować postępy w grze multiplayer oraz w trybie Zombie. Ciekawą funkcją jest dostęp do wbudowanej telewizji Call of Duty Elite TV, gdzie regularnie pojawiają się nowe filmy z rozgrywki, ciekawe potyczki sieciowe, a także najnowsze porady i strategie, pozwalające udoskonalić umiejętności w trybie multiplayer.

Z kolei przechodząc do zakładki Clan HQ, można wyszukiwać lub dołączać do istniejących klanów (o ile pozostali członkowie będą zainteresowani naszym poziomem). Tutaj też można korzystać z wbudowanego chatu dla klanu, zmieniać hasło dnia w przypadku posiadania pozycji Lidera, a także przeglądać najnowsze klanowe zwycięstwa i globalną tabelę wyników.

Co więcej, aplikacja Call of Duty Elite umożliwia startowanie w regularnie organizowanych konkursach, dzięki którym można zdobyć Clan XP czyli punkty doświadczenia dla naszego klanu, a także wirtualne odznaki. Ponadto można bez uruchamiania gry, przejść do trybu rozbudowy broni, które zmiany będą widoczne już po rozpoczęciu zabawy w Call of Duty: Modern Warfare 3 lub Call od Duty: Black Ops II.

Dodatkowe cechy Call of Duty Elite: możliwość podglądu podsumowania dotychczasowej kariery na serwerach Call of Duty – dostęp do wszystkich statystyk i posiadanych broni oraz odznak, duże możliwości interakcji z innymi graczami należącymi do tego samego klanu, możliwość umawiania się na rozgrywki ligowe (działa z Call of Duty: Black Ops II), integracja z trybem Zombies z Call of Duty: Black Ops II (możliwość podglądu pełnych statystyk, strategii i porad), możliwość recenzowania ciekawych pojedynków i ich analiza po zakończeniu starcia, przeglądanie i edycja dostępnych klas postaci, ogromne możliwość wbudowanej telewizji z setkami przydatnych filmów z pojedynków sieciowych.

Najnowsza wersja Call of Duty Elite zawiera: nową funkcję wysyłania wiadomości do kolegów z klanu – teraz również z poziomu innego chatu klanowego, poprawa występujących błędów z poprzedniej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0