IphoneAplikacjeCamWow Retro 1.3

CamWow Retro 1.3 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Jing Chan
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
9.6 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
460

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • oferuje wysoką jakość wykonywanych zdjęć
  • intuicyjne sterowanie
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

CamWow Retro to aplikacja służąca do robienia zarówno profesjonalnych jak i śmiesznych zdjęć. Niewątpliwą zaletą jest bogaty wybór rodzajów obrazu, wysoka jakość fotografii, a także liczne efekty, które możemy nakładać w trakcie robienia zdjęć. Możemy zrobić standardowe, kolorowe zdjęcie w jakości HD, czarno – białe, dodać sepię, widok rentgenu, zniekształcenia obrazu, dwie głowy w przypadku fotografowania osób, odbicie lustrzane czy dodawania animacji lub przedmiotów. Co istotne to fakt, że wysoka jakość obrazu wynika z dobrej optymalizacji pod kątem modelu iPhone 5, posiadającego wysokiej jakości aparat.  

W momencie uruchomienia aplikacji, ekran podzielony jest na 4 panele wyświetlające obraz w czasie rzeczywistym, którego rejestruje aparat zamieszczony z przodu iPhone'a. Pierwszy z nich pokazuje obraz z kamery natywnie, natomiast pozostałe wyświetlają rozmaite efekty w czasie rzeczywistym. W każdej chwili można przejść do bardziej zaawansowanych funkcji w celu nadania unikalności naszym zdjęciom. Standardowe funkcje pozwalają na szybkie wykonanie fotografii, zapis, przeglądanie galerii, wybór efektów, a także przejście do funkcji społecznościowych. Z poziomu aplikacji możemy przesłać efekt naszej pracy na Twittera lub Facebooka, zalogować się na wybrane serwisy, a także wyczyścić historię. 

CamWow Retro jest całkowicie darmową aplikacją, jednak domyślnie wszystkie zdjęcia posiadają znak wodny w prawym dolnym rogu ekranu z logiem aplikacji. Usunąć je można wyłącznie dokonując jednorazową opłatę. Najnowsza wersja aplikacji otrzymała wsparcie dla systemu iOS 6, wsparcie dla iPhone'a 5, większą wydajność, a także usunięcie sporadycznych błędów z poprzedniej wersji.


Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0