IphoneAplikacjeDropbox 3.0.1

Dropbox 3.0.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Dropbox
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
18.3 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
651

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • po polsku i za darmo
  • intuicyjna obsługa

Dropbox to praktyczne narzędzie, służące jako wirtualny dysk do przechowywania rozmaitych plików w chmurze. Dotychczas aplikacja zyskała duża popularność wśród użytkowników PC, zaś teraz korzystać z niej mogą również posiadacze iPhone'a i systemu iOS. Jeśli posiadamy dużą ilość plików w postaci muzyki, filmów czy zdjęć, to dzięki integracji z Dropboxem, możemy przechowywać własne materiały w sieci. Użytkownicy smartfonów iPhone otrzymali całkowicie za darmo do 5 GB przestrzeni dyskowej do wykorzystania. Ponadto za dodatkową opłatą możliwe jest zwiększenie ilości miejsca.

Zaletą aplikacji Dropbox jest multiplatformość. Jeśli posiadamy już konto założone z poziomu PC, możemy je uruchomić również na urządzeniach z systemem iOS i dowolnie przenosić lub wgrywać pliki (PC, iPhone, iPad, oficjalna strona Dropbox). Dodatkowe cechy: pełna polska wersja językowa i możliwość pobrania całkowicie za darmo; dostęp 24 godziny na dobę do wszystkich plików z muzyką, programami, filmami czy zdjęciami; możliwość szybkiego dzielenia się linkami z plikiem do pobrania; automatyczny zapis zdjęć i filmów na wirtualny dysk po wrzuceniu ich bezpośrednio do folderu Dropboxa; funkcja dodawania do Ulubionych i możliwość przeglądania materiałów w trybie offline.

Najnowsza wersja Dropbox zawiera: odświeżony wygląd dostosowany do systemu iOS 7; możliwość przejścia do trybu pełnoekranowego przy wciśnięciu palcem na otwarty plik (iPad); usprawnione przenoszenie plików i dzielenie się ze znajomymi; błyskawiczne pobieranie i wysyłanie plików; wyeliminowano większość błędów z poprzedniej wersji aplikacji; ulepszono przeglądanie plików w formacie PDF.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0