IphoneAplikacjeFINAL FANTASY XIV: LIBRA EORZEA 1.0.1

FINAL FANTASY XIV: LIBRA EORZEA 1.0.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
SQUARE ENIX
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
9.5 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
390

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • kompletna wiedza dotycząca uniwersum Final Fantasy XIV
  • możliwość korzystania w trybie offline
  • przejrzysty interfejs
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Final Fantasy XIV to najnowszy gra z gatunku MMORPG, która nawiązuje do uniwersum Final Fantasy, oferując całkowicie nową przygodę. Ze względu na olbrzymie rozbudowanie, może sprawić niemałe problemy początkującym graczom. Z myślą o nich powstała aplikacja FINAL FANTASY XIV: LIBRA EORZEA na urządzenia iPhone, dzięki której w jednym miejscu udostępniono podręczną encyklopedię i bogatą bazę wiadomości ze świata gry Final Fantasy XIV. Zaletą aplikacji jest podział na kilka przejrzystych działów, oferując możliwość przeglądania zarówno w trybie offline (niekoniecznie dla osób grających), jak i online (konieczność połączenia z serwerami gry).

Po zalogowaniu się na oficjalne konto Square Enix, z poziomu aplikacji można zobaczyć szczegółowe informacje odnośnie naszej postaci, listy przyjaciół, osób poszukujących drużyny w danej chwili, a także linkshells. Należy pamiętać, że aplikacja FINAL FANTASY XIV: LIBRA EORZEA nie umożliwia granie w Final Fantasy XIV online – służy wyłącznie jako kompendium wiedzy i poradnik dla graczy.

W trybie offline możliwe jest przejście do Game Database. Obejmuje ona takie informacje jak: dostępne w grze przedmioty, questy, zadania zlecane przez NPC (postaci sterowane przez komputer), sklepy, przeciwników, lokalizację przedmiotów, skarby pozostawiane przez określonych przeciwników, nagrody za wykonywanie zadań i inne ciekawostki. Wszystkie elementy są bardzo szczegółowo opisane, stanowiąc kompleksowy poradnik.

W trybie online (dostępnym wyłącznie dla graczy FFXIV) możliwe jest przejście do sekcji Character Profiles. Tutaj też możemy zobaczyć informacje o postaciach, listę znajomych, członków wybranego linkshell, osoby szukające drużyny. Przeglądając zasoby w tej zakładce, możemy otrzymać pełne informacje o postaciach innych graczy, np. pełną listę uzbrojenia jakie aktualnie ma założone. Co więcej, przechodząc do szczegółowego podglądu ekwipunku, możemy również przeczytać informację o sposobie jego zdobycia.

Twórcy obiecują, że wraz z kolejną aktualizacją gry, pojawią się nowe interesujące poradniki, dostępne z poziomu aplikacji FINAL FANTASY XIV: LIBRA EORZEA. Warto dodać, że można ją pobrać całkowicie za darmo. Niestety nie ma polskiej wersji językowej, jednak osoby znające angielski w podstawowym stopniu, mogą bez trudu odnaleźć się w rozbudowanych funkcjach poradnika.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0