IphoneAplikacjeFace Analyzer 1.1

Face Analyzer 1.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
FDNA
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.2 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
321

Nasza ocena:

Lukasz
3
Plusy:
  • precyzyjna analiza twarzy
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • szczegółowa analiza wymaga opłaty

Face Analyzer to aplikacja, służąca do identyfikacji twarzy, która została zintegrowana z kamerą. Dzięki zaawansowanym algorytmom, potrafi analizować twarz na podstawie zdjęcia które zrobiliśmy, a następnie dostarcza dokładny opis rysów twarzy wybranej osoby. Umożliwia dokładną ocenę na podstawie wzrostu, budowy ciała, wieku czy płci, a następnie przekazuje uśrednione cechy, które możemy odczytać na ekranie smartfona. Po wybraniu zdjęcia do odczytu, musimy jeszcze podać indywidualne cechy pomocnicze (datę urodzenia, pochodzenie etniczne), które ułatwią aplikacji szczegółową ocenę.

Oprócz funkcji skanowania twarzy, Face Analyzer umożliwia również dzielenie się swoimi wynikami w serwisach społecznościowych, ocenę skuteczności analizy oraz dostęp do rozbudowanego samouczka. Ciekawą opcją jest możliwość poproszenia o analizę eksperta, z którym można połączyć się z poziomu aplikacji. Dzięki temu można precyzyjniej określić nasze rezultaty. Funkcja ta jest dodatkowo płatna, natomiast pozostałe opcje łącznie z pobraniem aplikacji są całkowicie darmowe.

Face Analyzer wymaga stałego podłączenia internetowego. Wszystkie przesyłane dane o osobach są poufne, twórcy nie udostępniają prywatnych informacji osobom trzecim i firmom. Aplikacja kompatybilna z iPhone, iPod touch, iPad. Wymagany system iOS 4.3 lub nowszy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0