IphoneAplikacjeFinal Fantasy Games 2.3

Final Fantasy Games 2.3 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
Internet Designs
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10.6 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
371

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • niemal kompletny zbiór informacji z uniwersum Final Fantasy
  • przejrzysty interfejs
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Final Fantasy Games to praktyczna aplikacja dla wszystkich miłośników gier z uniwersum Final Fantasy. Jeśli posiadasz komplet wszystkich japońskich erpegów stworzonych przez Square-Enix (dawne Squaresoft), chcesz się podzielić ze światem w którą część grałeś, ukończyłeś lub planujesz nabyć, lub po prostu zależy Ci na tym, aby w jednym miejscu mieć wszystkie niezbędne informacje o serii, to jest to najlepsza tego typu aplikacja dostępna na rynku.

Final Fantasy Games wyróżnia się bardzo przejrzystym menu podzielonym na funkcjonalne zakładki, a także intuicyjną obsługą. Obsługuje większość najważniejszych tytułów z serii, wydanych na iPhone'a i nie tylko. Z poziomu menu, możemy przeglądać uporządkowaną listę dostępnych tytułów, spersonalizować je poprzez podział na tytuły posiadane, te które planujemy zakupić czy obecnie ogrywane. Można również podzielić gry na podstawie wersji na wybrane urządzenia, a także gatunku (jrpg, strategie, zręcznościowe). Co ciekawe, jeśli na iPhone'a pojawia się nowy tytuł z uniwersum Final Fantasy, to aplikacja zostaje automatycznie zaktualizowana o nowe dane.

Dodatkowe cechy Final Fantasy Games: wygodne menu, przejrzysta oprawa graficzna, duży zbiór informacji o dostępnych tytułach (okładka, wersja, gatunek, data wydania, integracja z Wikipedią w celu szybkiego dostępu do szczegółowych informacji o grze), możliwość wstawiania tagów do wybranych gier lub oceny (5-stopniowa skala), dostęp do szczegółowych statystyk (posiadane, ukończone, ulubione tytuły), dostosowanie aplikacji do wysokiej rozdzielczości wyświetlaczy retina (dla iPhone'a).

Final Fantasy Games w nowej wersji otrzymała wsparcie dla następujących tytułów: Final Fantasy V (iPhone), Final Fantasy V (iPad), Final Fantasy Tactics S, Final Fantasy Airborne Brigade, Final Fantasy All the Bravest (iPhone), Final Fantasy All the Bravest (iPad), Blood of Bahamut, Chocobo Panic, Final Fantasy II (Wii Virtual Console), Final Fantasy III (PSP).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0