IphoneAplikacjeFind My iPhone 2.0.2

Find My iPhone 2.0.2 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Apple
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
17 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
435

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • polska wersja językowa
  • precyzyjne namierzanie telefonu
Minusy:
  • konieczność posiadania dodatkowego urządzenia

Find My iPhone to aplikacja dzięki której można odnaleźć zagubione urządzenie iPhone, iPad, iPod Touch lub Mac. Aby skutecznie zarządzać aplikacją, wskazane jest, aby zainstalować ją przynajmniej na dwóch urządzeniach i w razie problemów z odnalezieniem, zalogować się na konto Apple ID. Podstawowe funkcje obejmują ochronę danych na zagubionym sprzęcie, dyskretne wysyłanie powiadomień w formie wiadomości tekstowej, namierzanie satelitarne i sygnalizowanie położenia na mapie, włączenie na 2 minuty dźwięku na maksymalnej głośności (nawet jeśli urządzenie było wyciszone) czy automatyczną blokadę przed osobami niepowołanymi.

W przypadku iPhone'a działającego na systemie iOS6 lub nowszym, aplikacja Find My iPhone  posiada funkcję Lost Mode. Po jej uruchomieniu smartfon zabezpieczony jest 4-cyfrowym kodem i może wyświetlać kontaktowy numer telefonu bezpośrednio na ekranie blokady. Jednocześnie urządzenie tworzy raport z miejsca w którym się znajduje, a także informuje o zmianie położenia np. w przypadku kradzieży. Ponadto jeśli mamy pewność, że smartfon został skradziony, możemy zdalnie usunąć prywatne informacje o właścicielu, po czym przywrócić je błyskawicznie po odzyskaniu.

Wymagania: konieczność zainstalowania systemu iOS5 lub nowszego, a także założenie darmowego konta w usłudze iCloud (współpraca z urządzeniami iPhone, iPad, iPod touch), wymagane podłączenie internetowe za pośrednictwem Wi-Fi.

W najnowszej wersji Find My iPhone dodano:

- mapę dojazdu do zaginionego urządzenia (iOS6 lub nowszy),
- wskaźnik naładowania baterii,
- wsparcie dla kilku nowych języków (w tym polska wersja językowa),
- poprawki i ulepszenia stabilności.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0