IphoneAplikacjeFotoRus 5.5

FotoRus 5.5 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Fotoable, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
35.5 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
304

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duży wybór motywów, ramek, scen i filtrów
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

FotoRus to darmowa aplikacja do tworzenia zdjęć oraz animowanych obrazków w formacie GIF. Dzięki zaawansowanym opcjom, możemy edytować zdjęcia nadając im rozmaite efekty, dodawać do czasopism, łączyć fotografie lub nakładać na tło. Aplikacja domyślnie zawiera ponad 200 grafik koncepcyjnych, 60 ramek upiększających zdjęcia, ponad 20 scen, a także powyżej 50 filtrów, które nadadzą zdjęciom indywidualny charakter. Oprócz tego przechodząc do działu Download, mamy dostęp do sporej liczby nowych materiałów do pobrania. Gotowe fotografie możemy publikować w serwisach Facebook, Twitter, Tumblr, Clipboard, Sina Weibo lub przesłać emailem.

Po zrobieniu zdjęcia możemy nie tylko dodawać efekty, lecz także obrócić, zmienić rozmiar, ostrość, nasycenie kolorów lub przyciąć. Funkcja Pic-in-Pic daje nam podgląd na otoczenie oraz jeden z wielu motywów umieszczonych w środku obiektywu (np. iPhone, tablet, lusterko samochodowe), dzięki czemu po stworzeniu zdjęcia zobaczymy nałożone na siebie fotografie. Zaletą jest automatyczny zapis do podręcznej biblioteki, z której możemy wykonywać edycję, dodać do ulubionych lub usunąć.

W przypadku tworzenia animacji GIF, możemy wgrać dostępne na iPhonie zdjęcia, filmy lub inne animacje. Maksymalnie można dodać do 30 fotografii jednocześnie, które po chwili zostają skonwertowane do animacji. Tę można również przesyłać na serwisy społecznościowe lub edytować nakładając efekty, filtry lub zmienić rozmiar. Najnowsza wersja FotoRus doczekała się powrotu niestabilnych w poprzednich wersjach filtrów (m.in. BigEyes) oraz zwiększono stabilność i prędkość wczytywania zdjęć z galerii. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0