IphoneAplikacjeGame of Thrones Companion 4.0.1

Game of Thrones Companion 4.0.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
BitSeries LLC
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4.2 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
350

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • kompendium wiedzy na temat Gry o Tron
  • wygodny interfejs
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Jeśli jesteście fanami siedmiotomowej sagi fantasy Pieśń Lodu i Ognia, napisanej przez wybitnego amerykańskiego pisarza George'a R. R. Martina lub oglądacie serial Gra o Tron, nadawany przez stację HBO, to aplikacja Game of Thrones Companion została stworzona specjalnie dla Was. Jest to unikalny zbiór stanowiący kompendium wiedzy o uniwersum świata Gry o Tron. Znajdziemy tu rozmaite ciekawostki dotyczące wydarzeń, poszczególnych krain, opisy bohaterów oraz dodatkowe materiały z nimi związane. Największą zaletą aplikacji jest to, że zawarte w niej materiały są wolne od najważniejszych spoilerów, czyli szczegółów dotyczących fabuły, które mogą popsuć zabawę osobom nie znającym całej historii.

Aplikacja Game of Thrones Companion została doceniona na 1 miejscu w rankingu popularności w 6 krajach na świecie, zaś w 21 państwach zajęła piątą pozycję. Duża w tym zasługa intuicyjnego menu, podzielonego na wygodne zakładki. Dzięki temu użytkownicy w szybki sposób mogą odnaleźć interesujące ciekawostki z uniwersum Gry o Tron. Oprócz różnego rodzaju opisów, znajdziemy również bogaty zbiór zdjęć, a nawet mapy świata wraz z poszczególnymi rejonami.

W oryginalny sposób rozwiązano przejście do poszczególnych miejsc – wystarczy przy użyciu mapy dotykowo wybrać nowe miejsce, a zostaniemy przeniesieni do ciekawostek dotyczących wskazanego obszaru. Możemy również wybrać przed rozpoczęciem czytania, które elementy oznaczyć jako spoilery – wtedy tekst zostanie odpowiednio przefiltrowany dzięki czemu nie natkniemy się na niechciane informacje. Jedyną wadą aplikacji jest brak polskiej wersji językowej, jednak duża ilość materiałów oraz wersja angielska napisana w przystępny sposób, nie powinna sprawić problemów w trakcie czytania.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0