IphoneAplikacjeGrand Theft Auto: iFruit 2.0

Grand Theft Auto: iFruit 2.0 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
Rockstar Games
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
444 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
366

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • opcja customizacji dostępnych samochodów
  • rozbudowany poradnik do GTA V
  • dostępna za darmo
  • możliwość trenowania psa należącego do Franklina bez konieczności uruchamiania gry
Minusy:
  • możliwość zawieszania się aplikacji

GTA V to jedna z najlepszych i najbardziej rozbudowanych gier, jakie pojawiły się na konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Równolegle firma Rockstar wypuściła aplikację o nazwie Grand Theft Auto: iFruit dla użytkowników iPhone'a, dzięki której osoby będące poza zasięgiem konsoli, mogą przeżywać przygody znane z Los Santos na urządzeniach mobilnych. Aplikacja składa się z dwóch mini gier, które są ściśle powiązane z GTA V, zaś wszystkie nasze osiagnięcia zdobyte w Grand Theft Auto: iFruit można przenieść bezpośrednio do pełnej wersji gry.

Grand Theft Auto: iFruit zawiera grę o nazwie Los Santos Customs, dzięki której przy użyciu iPhone'a możemy tunningować zdobyte w GTA V pojazdy (samochody, motory itp.). Po odpowiedniej modyfikacji, na która składają się takie elementy jak m.in. wymiana maski, zmiana koloru pojazdu, ulepszenie silnika, możemy zapisać nasz postęp, a następnie z poziomu gry, zmodyfikowany pojazd będzie na nas czekał w garażu.

Kolejną mini grą w Grand Theft Auto: iFruit jest Chop the Dog. Zabawa polega na tresurze psa należącego do Franklina, a więc jednego z głównych bohaterów GTA V. Dzięki aplikacji możemy nauczyć czworonoga prostych komend typu "siad" lub "podaj łapę", a także zdobyć dla niego zestaw unikalnych obroży. Tresura ma jeszcze jedną dodatkową zaletą, bowiem w pełnej wersji gry, wyszkolony pies jest w stanie sam wywęszyć poukrywane w grze nagrody lub bronie.

Grand Theft Auto: iFruit zawiera ponadto ponad 100 stronnicowy poradnik do gry GTA V, opisujący zarówno kampanię fabularną, występujące w grze postacie oraz sekrety. Dodatkowo użytkownicy otrzymali dostęp do pełnych map miasta Los Santos oraz Blain County. Warto dodać, że dostępna jest polska wersja, którą można pobrać całkowicie za darmo.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0