IphoneAplikacjeHotspot Shield VPN 2.1.1

Hotspot Shield VPN 2.1.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
AnchorFree Inc
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6.5 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
504

Nasza ocena:

Lukasz
3
Plusy:
  • możliwość zachowania anonimowości w sieci
  • tryb oszczędności energii
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Hotspot Shield VPN to aplikacja pozwalająca na utworzenie wirtualnej sieci prywatnej. Pozwala na zachowanie anonimowości w sieci przy użyciu zmiennych adresów IP, dzięki czemu nie jesteśmy narażeni na ataki hakerów czy śledzeni przez niepowołane osoby lub serwisy takie jak Google. Zaletą jest również możliwość przechodzenia na strony prywatne lub blokowane w trakcie surfowania po sieci w tradycyjny sposób. Ponadto używając Hotspot Shield VPN nie musimy martwić się o przypadkowe zainstalowanie złośliwego oprogramowania, plików typu malware, spamu czy aktywności botów.

Cechą wyróżniającą Hotspot Shield VPN spośród podobnych aplikacji, jest możliwość zaoszczędzenia pobieranych danych, co wiąże się z mniejszym rachunkiem za telefon. Funkcja jest szczególnie przydatna w trakcie wyjazdów zagranicę, pozwalając zaoszczędzić wydatki nawet do 50%. Co więcej, jeśli będąc w pracy mamy zablokowany dostęp do takich serwisów jak Facebook, Skype, YouTube czy Twitter, to z pomocą mobilnej wersji aplikacji dla iPhone'a, możemy dyskretnie odwiedzać rozmaite strony społecznościowe.

W trakcie pierwszego uruchamiania aplikacji, możemy wybrać automatyczne lub manualne połączenie. Dodatkowe opcje konfiguracyjne pozwalają wybrać kraj, z którego otrzymujemy losowy adres IP, ustawić poziom kompresji pobieranych danych, poziom przepustowości łącza, przejść do indywidualnych ustawień konta, a także skorzystać z funkcji społecznościowych oraz trybu pomocy.


Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0