IphoneAplikacjeHulu Plus 3.01

Hulu Plus 3.01 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Hulu, LLC
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
12.3 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
276

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • duży wybór filmów i seriali
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Hulu Plus to aplikacja umożliwiająca oglądanie filmów i seriali telewizyjnych poprzez strumieniowy przesył danych. Jest to interesująca alternatywa dla użytkowników Netflixa, którzy cenią sobie zarówno najnowsze produkcje filmowe, jak również klasykę kina i seriali. Dzięki możliwościom iPhone'a, aplikacja Hulu Plus oferuje dostęp do pełnej bazy dostępnych programów i filmów. Zaletą jest minimalna ilość wyświetlanych reklam oraz możliwość korzystania z poziomu WiFi, a także sieci 3G i 4G. Aplikację cechuje wygodny interfejs, kilka kryteriów wyszukiwania wybranych filmów, możliwość wstrzymania i ponownego uruchomienia od miejsca w którym ostatnio zakończyliśmy seans, a także intuicyjna nawigacja przy użyciu ekranu dotykowego.

W najnowszej wersji Hulu Plus otrzymujemy możliwość zminimalizowania uruchomionego filmu z poziomu specjalnej ikonki. Dzięki temu można ominąć wybraną scenę, przeglądając w tym czasie inne aplikacje lub surfując po sieci. Przed rozpoczęciem seansu, można teraz wejść w podgląd, aby dowiedzieć się ciekawostek na temat wybranej produkcji, informacji o obsadzie lub przeczytać streszczenie. Ponadto pojawił się nowy system polecający najciekawsze produkcje, w oparciu o dotychczasowe wyniki wyszukiwania. Nowa zakładke Trendy, pozwala również na sprawdzenie aktualnie najpopularniejszych filmów lub seriali dostępnych w bazie aplikacji, a także nadawania skrótów do ulubionych programów, w celu szybszego uruchomienia w przyszłości.

Hulu Plus dostępna jest w formie miesięcznej subskrypcji, jednak możliwe jest darmowe przetestowanie aplikacji przez pierwszy miesiąc. Podobnie jak w przypadku Netflixa, należy zainstalować przeglądarkę Google Chrome, a następnie pobrać specjalną wtyczkę ze strony Media Hint. Następnie przed upływem miesiąca należy zrezygnować z płatnej subskrypcji, gdyż pierwszy miesiąc korzystania jest darmowy. Operację można powtarzać, jednak wymagana jest zmiana adresu IP.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0