IphoneAplikacjeKakaoTalk Messenger 3.6.2

KakaoTalk Messenger 3.6.2 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Kakao Corp.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
21.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
456

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • multiplatformowość komunikatora
  • wysoka jakość połączeń
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

KakaoTalk Messenger to jeden z najpopularniejszych komunikatorów, służących do darmowych rozmów i wysyłania wiadomości tekstowych do znajomych. Umożliwia rozmowy grupowe, przy zachowaniu wysokiej jakości dźwięku, a także zakładanie pokojów do rozmów tekstowych z wieloma osobami. Posiada liczne darmowe dodatki, takie jak tapety, emotki, motywy graficzne czy naklejki.

Plusem  jest również multiplatformowość, pozwalająca na komunikację nie tylko wśród posiadaczy iPhone'a, a także intuicyjna obsługa i nieskomplikowany interfejs. Aby połączyć się ze znajomymi, konieczne jest podanie swojego numeru telefonu w trakcie rejestracji, jednak po rejestracji nie są pobierane dodatkowe opłaty w trakcie połączeń.

Dodatkowe funkcje umożliwiają wysyłanie wiadomości głosowych gdy rozmówcy są w trybie offline, zdjęć oraz filmów w jakości HD. Możemy również zrobić zdjęcie bezpośrednio w trakcie uruchomionej aplikacji i dodać do biblioteki, aby wysłać później. Komunikator współpracuje z aplikacją Talking Tom Cat, pozwalając na modyfikację naszego głosu i przekazywanie rozmówcy, aby słyszeli głos wirtualnego kota.

Najnowsza wersja KakaoTalk Messenger w wersji na iPhone'a zawiera: przywrócenie funkcji Screen Mode, usunięcie błędu pojawiających się sporadycznie dwóch identycznych chatów, poprawę błędu pojawiającego się przy edycji zakładek (brak wyświetlenia powiadomień o otrzymanej wiadomości), poprawę funkcji automatycznego przesuwania do ostatniej otrzymanej wiadomości, poprawę wyświetlania nazwy rozmówcy na chacie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0