IphoneAplikacjeKik Messenger 6.4.2

Kik Messenger 6.4.2 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
KIK INTERACTIVE INC.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
509

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • kompatybilny z wieloma urządzeniami (iOS, Android)
  • brak konieczności podawania numeru telefonu
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Kik Messenger to całkowicie darmowy komunikator internetowy, pozwalający na rozmowy w czasie rzeczywistym ze znajomymi. Zaletą jest kompatybilność z różnymi systemami operacyjnymi, dzięki czemu możliwe są rozmowy np. z użytkownikami Androida. Aplikację można używać do komunikacji tekstowej, wysyłania zdjęć, planowania harmonogramu lub rozmów grupowych. Ekran podzielono na dwie części, z czego górny panel odpowiedzialny jest za wyświetlanie rozmów, natomiast poniżej możemy wpisać tekst dzięki wysuwanej klawiaturze dotykowej.

Podstawowe funkcje umożliwiają błyskawiczne wysyłanie wiadomości zarówno do znajomych w trybie online i offline, dodawanie znajomych, tworzenie i dołączanie do grup tematycznych, a także włączenie powiadomień o dostępności rozmówcy, udzialanej w danej chwili odpowiedzi czy otrzymanej wiadomości. Jest to także bardzo przydatny komunikator dla osób, ceniących sobie prywatność. Rejestrując bowiem konto nie trzeba podawać numeru telefonu, a jedynie wymyślony login, który identyfikuje użytkownika po zalogowaniu.

Wersja dla iPhone'a posiada dodatkowe funkcje jak integrację z Instagramem, możliwość szybkiego wyszukiwania śmiesznych zdjęć i filmików w sieci, a następnie dzielenia się nimi ze znajomymi z poziomu komunikatora. Najnowsza wersja Kik Messenger otrzymała nowe zabezpieczenia prywatności, odświeżony i mniej skomplikowany interfejs użytkownika, ciche blokowanie niechcianych rozmówców, ulepszoną prędkość wysyłania wiadomości i załączników, wsparcie dla nowych języków.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0