IphoneAplikacjeLEGO Movie Maker 2.6.0

LEGO Movie Maker 2.6.0 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
The LEGO Group
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
80 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
377

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • praktyczna i łatwa w użyciu
  • stworzona z myślą o najmłodszych
  • duże możliwości edycji własnych filmów
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Marka LEGO swoją popularność osiągnęła dzięki produkcji klocków dla dzieci. Zaawansowana technika sprawia, że z klocków LEGO można zbudować praktycznie dowolny obiekt znajdujący się w świecie rzeczywistym, a także odwzorować rozmaite postaci znane z bajek, filmów i gier. Dziś oprócz dużej popularności klocków LEGO, na całym świecie sprzedają się takie gry jak LEGO Batman, LEGO Indiana Jones czy LEGO Harry Potter. Dzięki aplikacji LEGO Movie Maker, dostępnej za darmo dla użytkowników iPhone'a i iPada, każdy będzie mógł stworzyć własny film z klocków LEGO, a następnie pochwalić się wśród znajomych.

LEGO Movie Maker to aplikacja stworzona specjalnie dla dzieci, dzięki której można stworzyć interesujące filmy z klocków lego. Intuicyjny interfejs, łatwość obsługi i szczegółowy samouczek to elementy, które pozwolą najmłodszym na szybkie zapoznanie się z programem i tworzenie własnych filmów. Do dyspozycji mamy takie funkcje jak dobieranie elementów otoczenia z klocków, tworzenie postaci, ubrań, robienie zdjęć, zmiana ujęć, a nawet dodawanie muzyki do klipu wideo. Po wykonaniu dzieła można je zapisać, edytować w dowolnym momencie, zmienić nazwę, a następnie podzielić się ze znajomymi w sieci.

Dodatkowe funkcje LEGO Movie Maker: możliwość dodawania i usuwania klatek z ujęciami w dowolnym miejscu filmu; dostęp do siedmiu specjalnie przygotowanych ścieżek dźwiękowych, a także możliwość wyboru muzyki z własnej biblioteki plików; możliwość kustomizacji odmiennych kart z tytułami; możliwość zmiany filtrów kamery; opcja szybkiego zapisywania filmów; możliwość dodawania tekstu oraz dialogów; integracja z efektami specjalnymi znanymi z filmów LEGO; możliwość edycji poszczególnych ujęć, a także opcja nagrywania własnych efektów specjalnych. W najnowszej wersji usprawniono ponadto stabilność aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0