IphoneAplikacjeLivingSocial 4.1.3

LivingSocial 4.1.3 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Informacje
Producent:
LivingSocial
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
24.7 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
379

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • przejrzyste menu i wygodna nawigacja
  • szybkość wyszukiwania informacji
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Lubisz robić zakupy przez sieć, a jednocześnie dbasz o stan swojego portfela i cenisz sobie oszczędzanie? W takim razie koniecznie zapoznaj się z aplikacją Living Social dla użytkowników iPhone'a. Dzięki aplikacji można przeglądać rozmaite sklepy, sprawdzać ciekawe promocje i obniżki cen towarów, a następnie kupować produkty bezpośrednio z poziomu aplikacji lub realizować kody rabatowe. Aplikacja wyszukuje najciekawsze oferty na podstawie geolokalizacji, wskazując interesujące nas sklepy podzielone tematycznie, restauracje czy firmy oferujące w sprzedaży produkty i usługi. Każdego dnia z poziomu Living Social można znaleźć tysiące ciekawych ofert, dzięki czemu można oszczędzić na zakupach nawet do 80%.

Z poziomu aplikacji Living Social możemy znaleźć ciekawe salony fryzjerskie, sklepy z ubraniami, butiki, restauracje, pizzerie i wiele innych ciekawych miejsc. Z poziomu aplikacji możemy włączyć powiadomienie na skrzynkę e-mail, dzięki czemu każdego dnia będziemy automatycznie otrzymywać interesujące nas – wybrane wcześniej na podstawie kategorii – oferty. Program zintegrowany jest również z Twitterem – możemy wysyłać i dzielić się promocyjnymi okazjami z przyjaciółmi. Nie zabrakło możliwości komentowania sklepów, dodawania własnych ocen czy recenzji. Twórcy aplikacji postawili nie tylko na oszczędzanie na towarach i usługach, lecz również dbają o środowisko. Dowód zakupionych przedmiotów nie musimy drukować – wszystkie dane zostają zapisane w aplikacji, dzięki czemu można szybko pokazać dowód wpłaty i rachunek w przypadku rezerwacji miejsca – np. w restauracji.

Zmiany w najnowszej wersji Living Social: usprawniono stabilność aplikacji i wyeliminowano błędy z poprzednich wersji; odświeżono wygląd aplikacji – zakładki tematyczne są teraz bardziej przejrzyste, zwiększono prędkość aplikacji – poszczególne karty doczytują się teraz szybciej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0