IphoneAplikacjeMETAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES 1.0.3

METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES 1.0.3 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
KONAMI
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
43.3 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
375

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • intuicyjne menu
  • dodatkowe mini gry niedostępne w wersji na konsole
  • możliwość zdobywania doświadczenia i przedmiotów, a następnie przenoszenie do wersji na konsole
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to najnowsza część popularnej serii gier wydanych na konsole Sony. Najnowsza z nich została wydana na urządzenia PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One. Gra oferuje otwarty świat, nieliniową zabawę w tajnej bazie wojskowej, a także możliwość eksterminacji przeciwników na różne sposoby – m.in. z ukrycia lub w otwartej walce. Omawiana tu METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES to specjalna aplikacja stworzona z myślą o użytkownikach iPhone'a, dzięki której możemy mieć dostęp do niedostępnych w pełnej wersji gry dodatków, a także bonusów stworzonych specjalnie dla fanów serii.

Aplikacja METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES jest zintegrowana z konsolowymi wersjami gry. Umożliwia wyświetlanie mapy odwiedzanych lokacji, wzywanie wsparcia w postaci helikoptera w trakcie grania na konsoli, słuchanie muzyki zawartej w grze, a także podgląd rekordów punktowych oraz postępu z gry. Możemy tu także zobaczyć rozmaite opisy postaci, ciekawostki dotyczące serii i inne smaczki, które docenią fani uniwersum Metal Gear Solid. W przypadku wersji na konsolę Xbox 360, do uruchomienia aplikacji niezbędne jest użycie aplikacji SmartGlass.

Aby korzystać z aplikacji METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES niezbędne jest połączenie z Internetem (wsparcie WiFi). Aplikacja zawiera również tryb Mother Base. Możemy budować prywatną armię najemników, odkrywać specjalne jednostki, a także ukryte bronie, a następnie wykorzystywać je w konsolowej wersji gry. Istnieje również opcja przenoszenia ścieżki dźwiękowej z gry bezpośrednio na iPhone'a dzięki wbudowanej nawigacji iDROID – dzięki niej można w dowolnym momencie słuchać ulubionych utworów z gry na smartfonie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0