IphoneAplikacjeMobile Tracker Free 1.1

Mobile Tracker Free 1.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
App Manufacture
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
588

Nasza ocena:

Lukasz
2
Plusy:
  • aplikacja idealnie symuluje namierzanie satelitarne
  • dobra do zrobienia żartu znajomym
Minusy:
  • na dłuższą metę nudzi

Mobile Tracker Free to bardzo przydatna aplikacja na iPhone'a, pozwalająca namierzyć lokalizację wybranej osoby, poprzez jej numer telefonu. Dzięki zawarciu technologii GPS, możliwe jest zlokalizowanie rozmówcy ze wszystkich dostępnych na rynku sieci telefonicznej...przynajemniej w teorii.

Założeniem twórców przy tworzeniu tej aplikacji było bowiem nabranie znajomych, że możliwe jest ich namierzenie. W rzeczywistości, bez względu na wpisywany numer, Mobile Tracker Free wskaże wyłącznie tę lokalizację, w której znajduje się nasz telefon. Najlepiej więc zrobić ten żart osobie, która rozmawia z nami bezpośrednio na żywo. W praktyce więc wydaje się bezużyteczna, jednak to właśnie pomysł i możliwości kryjące się pod wielofunkcyjnym menu sprawiły, że zyskała sporą popularność wśród użytkowników smartfonów iPhone na świecie.

Aplikacja zintegrowana jest z iOS Maps, dzięki czemu sprawia wrażenie autentycznego namierzania lokalizacji. Z poziomu górnej zakładki wpisujemy lub wybieramy określony numer telefonu. W tym czasie rozpoczyna się wyszukiwanie usługodawcy telefonii komórkowej, a także zaszyfrowanej historii rozmów z wybranego numeru. Następnie na ekranie pojawia się zbliżenie odnalezionego miejsca na mapie, które możemy przeglądać w kilku trybach, m.in. zbliżenie na określone miasto czy ulice, lub widok z satelity.

Najnowsza wersja Mobile Tracker Free oferuje bardziej precyzyjne wyszukiwanie, wygodną klawiaturę numeryczną, a także poprawioną jakość map.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0