IphoneAplikacjeMusic Studio Lite 2.2.1

Music Studio Lite 2.2.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Alexander Gross
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
97.3 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
389

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • multiplatformowość aplikacji
  • duże możliwości edycji muzyki
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • ograniczenia w darmowej wersji

Music Studio Lite to aplikacja udostępniająca kompletne środowisko do tworzenia muzyki przy użyciu urządzeń iPhone, iPad, iPod touch. Cechuje się bardzo dobrą jakością dźwięku, znaną dotychczas z aplikacji desktopowych lub drogich urządzeń audio. Łączy w sobie możliwości wielu rozmaitych instrumentów, w tym klawiatury fortepianu, 11 instrumentów studyjnej jakości (66 w przypadku pełnej wersji), pełnoprawny 127-ścieżkowy sekwencer, możliwość podgłaśniania, rozbudowanej edycji i dodawania efektów w czasie rzeczywistym.

Wybrane funkcje Music Studio Lite: fotorealistyczna i łatwa w konfiguracji 60-cio przyciskowa klawiatura (85 klawiszy w pełnej wersji), błyskawiczne pozycjonowanie i zmiana rozmiaru przy użyciu gestów i klawiatury dotykowej, możliwość programowania m.in. akordów czy klocków perkusyjnych, odtwarzanie i nagrywanie dźwięku tła, funkcja nagrywania głosu i współpraca z mikrofonem, kopiowanie i wklejanie ścieżek audio, opcja zapisywania muzyki w bibliotece iPoda lub konwersja do formatów MP3, WAV, AAC, OGG, edycja regionu ścieżki audio, odtwarzanie lub nagrywanie dwóch instrumentów jednocześnie.

Music Studio Lite jest wersją darmową jednak zawiera pewne ograniczenia, które wymagają dodatkowej opłaty: wyłączone eksportowanie i dzielenie się plikami, tylko jedna piosenka może być stworzona, liczba ścieżek audio ograniczona do dwóch (w pełnej wersji do 127), można stworzyć tylko jeden instrument, dostęp do 10 zamiast 100 bitów, dostępne 3 efekty: opóźnienie, equalizer, wzmacniacz, eksport i import MIDI wyłączony, brak wsparcia dla usługi iTunes pozwalającej na dzielenie się plikami oraz WiFi (przenoszenie plików z iPhone'a do komputera i odwrotnie), pełna wersja obsługuje Audiobus.

Nowości w najnowszym Music Studio Lite: grafika Retina Display dla iPhone 5, obsługa 24 wejść audio, minimalna wymagana wersja systemu operacyjnego to iOS 5.1, poprawki błędów z poprzedniej wersji aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0