IphoneAplikacjeNetflix 4.2

Netflix 4.2 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Netflix Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
20.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
389

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • spora baza filmów i seriali
  • automatyczne pobieranie kolejnych epizodów
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Netflix to najpopularniejszy serwis dla subskrybentów, pozwalający oglądać ulubione seriale telewizyjne, filmy i programy. Dzięki sporej bazie dostępnych materiałów, możliwe jest oglądanie, przerywanie w dowolnym momencie, a także wyszukiwanie ulubionych filmów czy seriali. Aplikacja dla iPhone'a (kompatybilna z iPhone 4 lub nowszym) daje nieograniczony dostęp do bazy programów, dostępnych w wersji desktopowej oraz na dużym ekranie (Smart TV, PlayStation 3 itd.).

Najnowsza wersja aplikacji Netflix dla iPhone'a umożliwia błyskawiczne wyszukiwanie wybranych filmów lub programów na podstawie kilku kryteriów (m.in. gatunek, nazwa programu, obsada). W przypadku oglądania wybranego odcinka serialu, Netflix automatycznie pobiera kolejny i uruchamia tuż po zakończeniu poprzedniego, oszczędzając czas na wyszukiwanie. Wprowadzono również system rekomendacji, wyświetlając 3 najbardziej polecane filmy od innych użytkowników.  Ponadto możliwe jest ocenianie i komentowanie oglądniętych programów z poziomu aplikacji.

Aby korzystać z aplikacji Netflix w wersji dla iPhone'a, wymagana jest subskrypcja, na którą składa się miesięczna opłata. Usługa nie jest wprawdzie w pełni dostępna w naszym kraju, jednak istnieje możliwość jej przetestowania całkowicie za darmo na jeden miesiąc. W tym celu wymagana jest instalacja przeglądarki Google Chrome i przejście na stronę Media Hint. Po zainstalowaniu odpowiedniej wtyczki, należy wypełnić wymagany formularz. Teraz wystarczy pamiętać, aby przed upływem miesiąca wypisać się z subskrypcji i gotowe.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0