IphoneAplikacjeNike Training Club 3.1

Nike Training Club 3.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Styl życia
Producent:
Nike, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
34.1 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
357

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • intuicyjna obsługa
  • ogromna baza profesjonalnych ćwiczeń
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Nike Trening Club to darmowa aplikacja dla użytkowników iPhone'a, którzy cenią sobie aktywność fizyczną przez cały rok. To nie tylko zestaw programów stworzonych z myślą o kobietach, lecz także jedno z największych serwisów społecznościowych, skupionych wokół kobiet aktywnych ruchowo. Aplikacja umożliwia wybór indywidualnego programu ćwiczeń, a także wybór określonego przez twórców aplikacji.

Do dyspozycji oddano programy rozłożone na 4 tygodnie, które usprawnią mięśnie, sylwetkę i poprawią samopoczucie. Zaletą jest pełna dowolność w indywidualnych ustawieniach poszczególnych programów, dzięki czemu Nike Trening Club przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. W każdej chwili istnieje możliwość podglądu dotychczasowych rezultatów, a także pochwalenie się wynikami znajomym poprzez funkcje społecznościowe aplikacji.

Nike Trening Club zawiera ponad 100 zestawów ćwiczeń stworzonych przez specjalistów firmy Nike. Wśród nich znajdziemy m.in. program treningowy znanej tenisistki Marii Sharapovej z dokładną instrukcją, opisem ćwiczeń i filmami instruktażowymi.

Cechy aplikacji Nike Trening Club: ćwiczenia na całe ciało z programem na 15, 30 i 45 minut; darmowe treningi z wieloma słynnymi zawodniczkami, celebrytkami i trenerami; wirtualna wizualizacja poszczególnych ćwiczeń na zdjęciach i filmach instruktażowych; wskazówki audio nagrywane przez specjalistów, motywujące do intensywnych ćwiczeń i wyjaśniające trudniejsze momenty; szybki dostęp do ulubionych treningów użytkownika, szkoleń i postępów – historia treningu zapisywana jest automatycznie w aplikacji; integracja z serwisami Facebook i Twitter – możliwość porównywania wyników znajomych i chwalenie się postępami; możliwość dodania muzyki z własnej biblioteki utworów do ćwiczeń; szybki dostęp do wsparcia technicznego pod adresem twitter.com/nikesupport.

Najnowsza wersja aplikacji Nike Trening Club otrzymała: zaktualizowano nagrody – teraz można wyświetlić pełną kolekcję trofeów za wykonanie poszczególnych programów treningowych; łatwiejszy dostęp do ulubionych ćwiczeń; system powiadomień o wstrzymaniu pobranych plików; ulepszono nawigację i interfejs użytkownika przy konstruowaniu własnego programu ćwiczeń; usprawniono stabilność aplikacji i wyeliminowano błędy z poprzedniej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0