IphoneAplikacjePhotoFunia 3.0

PhotoFunia 3.0 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Alexey Ivanov
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6.2 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
295

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • spora ilość dostępnych efektów
  • integracja z serwisami społecznościowymi (Facebook, Twitter)
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

PhotoFunia to nieskomplikowane narzędzie do edycji zdjęć, dzięki któremu można nakładać rozmaite efekty, tła czy animacje. Zaletą jest błyskawiczna obsługa, pozwalająca m.in. umieścić sfotografowaną twarz na billboard, plakat czy widokówkę. Intuicyjna obsługa umożliwia błyskawiczną nawigację po galerii, która daje dostęp do ponad 100 dodatków. Wystarczy zrobić zdjęcie przy użyciu iPhone'a, uruchomić aplikację i w podręcznym menu otrzymujemy podgląd na sporą ilość gotowych efektów, które można dołączyć do zdjęcia.

Możemy również skorzystać z gotowych propozycji lub zainstalowanych wcześniej obrazków, a następnie przyporządkować do udostępnionych krajobrazów. Interesującą funkcją jest możliwość dopasowania zdjęć do obiektywu, a także odpowiedniego przycięcia i wyśrodkowania. Wybranym efektom możemy również wybrać jeden spośród 15 dostępnych filtrów, a także śmieszne animacje, pozwalające dodać twarz do ciała zombie, astronauty, motocyklisty itp. Aby uruchomić aplikację, konieczne jest połączenie z siecią 3G lub Wi-Fi.

W najnowszej wersji PhotoFunia na iPhone'a dodano: szybszy dostęp do najczęściej używanych, popularnych oraz ulubionych efektów, możliwość podglądu efektów przed dodaniem do zdjęcia, wybór fotografii z albumu umieszczonego na Facebooku, dzielenie się zdjęciami za pośrednictwem Twittera i Facebooka, wyeliminowano sporadyczne zawieszanie się aplikacji.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0