IphoneAplikacjePodcasts 1.2.1

Podcasts 1.2.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Apple
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7.6 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
423

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • ogromny wybór podcastów
  • polska wersja językowa
  • możliwość tworzenia własnych stacji
Minusy:
  • brak

Podcasts to aplikacja umożliwiająca w prosty sposób odkrywanie, subskypcję oraz odtwarznie ulubionych podcastów dostępnych w sieci. Jej zaletą jest dostęp do setek tysięcy darmowych podcastów audio (audycje radiowe, opinie dotyczące wybranej dziedziny) oraz wideo (wywiady, opinie dwóch lub więcej ekspertów na dany temat) z poziomu usługi Podcasts Store. Umożliwia tworzenie listy własnych stacji, które są automatycznie aktualizowane o nowe epizody. Playlistę można ponadto zintegrować z kontem iTunes lub spersonalizować listę tak, aby odtwarzała tylko wybrane przez nas epizody.

Dodatkowe funkcje aplikacji Podcasts: dostęp do sporej liczby podcastów w 40 językach (obsługuje język polski), wyszukiwanie podcastów z wygodnej zakładki Najpopularniejsze, lub według działów tematycznych (muzyka, sport, biznes, sztuka itp.), możliwość synchronizacji playlisty z komputerem PC lub Mac, a następnie uruchomienia na komputerze, subskrypcja wybranych kanałów, umożliwiająca automatyczną aktualizację o nowe epizody, wybór pomiędzy strumieniowaniem materiałów online, a pobieraniem na urządzenie iPhone i przeglądanie w trybie offline.

Ponadto udostępniono możliwość szybkiego przechodzenia do przodu lub do tyłu pomiędzy epizodami przy użyciu komendy dotykowej, Sleep Timer, pozwalający na automatyczne zatrzymanie podcastu w trakcie leżenia w łóżku, możliwość dzielenia się podcastami ze znajomymi (Facebook, Twitter, email lub wiadomość tekstowa), współpraca z usługą iCloud – zapisywanie i automatyczna aktualizacja w chmurze naszych kanałów i epizodów.

Wymagania: iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3 generacja i nowsze), iPad. Wymagany system iOS 5.1 lub nowszy. Aplikacja zoptymalizowana dla iPhone 5. Konieczna synchronizacja wybranych epizodów z iTunes 10.6.3 lub nowszym. Strumieniowanie i pobieranie materiałów wymaga połączenia internetowego (sieć Wi-Fi). Synchronizacja z iTunes Playlist nie jest kompatybilna z iTunes Match.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0