IphoneAplikacjeRESIDENT EVIL.NET 1.00.04

RESIDENT EVIL.NET 1.00.04 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
CAPCOM
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.4 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
316

Nasza ocena:

Lukasz
3
Plusy:
  • zbiór przydatnych informacji o grze Resident Evil 6
  • dostępna za darmo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • brak informacji o innych częściach z uniwersum RE

RESIDENT EVIL.NET to aplikacja dla użytkowników iPhone'a, łącząca się bezpośrednio z nową stroną stworzoną specjalnie dla fanów gry Resident Evil 6. Dzięki niej możemy w całkowicie nowy sposób integrować się z fanami z całego świata, sprawdzać ich postępy w grze, zdobyte osiągnięcia i trofea, a także przeczytać najnowsze informacje o grze (nowe wersje, poprawki) oraz fabule i występujących postaciach.

RESIDENT EVIL.NET zawiera wszystkie funkcjonalności tytułowej strony internetowej, umożliwiając dostęp do ciekawostek z Resident Evil 6 w dowolnym miejscu i czasie. Możemy na bieżąco przeglądać newsy ze świata gry, porównywać własny postęp z gry ze statystykami znajomych lub innych graczy, otrzymywać powiadomienia w momencie, gdy nasz znajomy pobił nasze rekordy punktowe czy przeglądać informacje o pojawiających się regularnie turniejach online, pomiędzy użytkownikami strony.

Ponadto z poziomu aplikacji RESIDENT EVIL.NET, możemy odblokować specjalne nagrody, które uzależnione są od naszych rekordów w grze oraz specjalnych warunków, narzucanych regularnie przez właścicieli strony. Co ciekawe, istnieje również możliwość przeglądania dokumentów zdobytych w trakcie kampanii fabularnej w Resident Evil 6, a także podgląd podsumowania dotychczasowych scenariuszy, w których braliśmy udział. Dla wszystkich liczących się fanów RE 6, aplikacja stanowi najlepsze kompendium wiedzy dostępne na rynku.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0