IphoneAplikacjeSSX RiderNet 1.0.1

SSX RiderNet 1.0.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
Electronic Arts
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3.3 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
462

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • kompendium wiedzy na temat SSX
  • intuicyjne menu
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

SSX RiderNet to oficjalna aplikacja stworzona przez EA Sports dla fanów najnowszego snowboardu o nazwie SSX. Seria ta cieszy się uznaniem od kilku lat i doczekała się już kilku tytułów z tej serii, pierwotnie debiutując na konsolę PlayStation 2. Omawiana aplikacja została zaprojektowana z myślą o najnowszej części SSX stworzonej na Xbox 360 oraz PlayStation 3. Dzięki niej możemy na bieżąco śledzić rankingi światowe z poziomu urządzenia iPhone, obserwować aktualnie rozgrywane turnieje online oraz nadchodzące imprezy. Ponadto możemy wysyłać wiadomości do znajomych, które następnie zostaną wyświetlone z poziomu konsoli.

SSX RiderNet została stworzona o inteligentną technologię umożliwiającą namierzanie satelitarne. Dzięki niej mamy dostęp do olbrzymiej bazy kilku milionów graczy SSX z którymi możemy porównywać rekordy, zapraszać do wspólnej zabawy i zapraszać do listy znajomych innych gracz, a także obserwować nagrania z najciekawszych rozgrywek oraz sami udostępniać własne materiały.

Zaletą aplikacji jest również intuicyjne menu, ułatwiające poruszanie się po poszczególnych dzałach, przejrzystość oraz szybki dostęp do Wall (tablicy z bieżącymi informacjami, która odświeża się w czasie rzeczywistym), Global Events (aktualne wydarzenia ze świata SSX), oraz Friends (rozpoczęcie rozmowy ze znajomymi lub podgląd ich aktywności). Dla wszystkich miłośników najlepszej konsolowej symulacji jazdy na desce, aplikacja SSX RiderNet jest pozycją obowiązkową.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0