IphoneAplikacjeTango Text, Voice and Video 3.0.53576

Tango Text, Voice and Video 3.0.53576 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
TangoMe, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
43.4 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
379

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • multiplatformowość komunikatora
  • wysoka jakość rozmów wideo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Tango Text, Voice and Video (znany również jako Tango Video Calls) to wielofunkcyjny komunikator, umożliwiający darmowe rozmowy wideo w wysokiej jakości, wykonywanie rozmów telefonicznych, przesyłanie wiadomości tekstowych, a także zdjęcia, pliki wideo oraz gry do znajomych.
Podstawowe funkcje pozwalają na błyskawiczną rejestrację, bez konieczności logowania czy podawania haseł. Aplikacja automatycznie odnajduje znajomych korzystających z Tango, zaś rozmowy wykonywane są w identyczny sposób jak podczas standardowych rozmów telefonicznych. Dzięki multiplatformowości, możliwe jest łączenie się ze znajomymi nie tylko za pośrednictwem iPhone'a, lecz także tabletów, PC oraz smartfonów z innym systemem operacyjnym.

Komunikator umożliwia również wysokiej jakości połączenia z siecią Wi-Fi, 3G i 4G, personalizację połączeń i wiadomości, poprzez dodanie śmiesznych animacji, rozpoczęcie gry w trakcie rozmowy w celu rywalizacji o punkty, czy łatwy dostęp do galerii zdjęć i filmów. Dodatkowe funkcje obejmują wysyłanie kartek okolicznościowych do znajomych, edycję zdjęć poprzez nakładanie dostępnych filtrów, komunikację z osobami znajdującymi się zagranicą bez dodatkowych opłat, zakładanie i dołączanie do grupowych chatów czy archiwizację odbytych rozmów i wiadomości tekstowych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0