IphoneAplikacjeTwitchTV 2.3.4

TwitchTV 2.3.4 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Justin.tv
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4.5 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
413

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • spora ilość materiałów dla graczy
  • wysoka jakość filmów
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

TwitchTV to aplikacja stworzona z myślą o graczach korzystających z urządzeń mobilnych. Umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów z gier, programów poświęconych elektronicznej rozrywce, relacji z turniejów czy wywiadów z twórcami. Cechuje się bardzo dobrą jakością materiałów wideo w jakości HD, dając dostęp do setek tysięcy godzin materiałów dotyczących gier wideo. Integracja z chatem na żywo umożliwia nie tylko rozmowy ze znajomymi, lecz także dzielenie się własnymi, nagranymi materiałami (funkcja działa również w tle podczas rozmowy).

Aplikacja została podzielona na przejrzyste zakładki, umożliwiając wybór spośród wszystkich gier, kanałów, ulubionych czy tematycznych (np. World of Warcraft, Diablo). Użytkownicy mogą oglądać na żywo transmisję z rozgrywki, komentować, dodawać do ulubionych czy dzielić się za pośrednictwem serwisów społecznościowych (Twitter, Facebook, wiadomość tekstowa, email). Ponadto dzięki systemie powiadomień, możemy być na bieżąco informowani o tym, kiedy nasz ulubiony kanał jest dostępny.

Zmiany w najnowszej wersji TwitchTV:

- znaczne usprawnienia wydajności i stabilności,
- możliwość oglądania 300 najpopularniejszych kanałów w wysokiej jakości,
- dodano reklamy i usunięto podręczny pasek wyszukiwania.

Wymagania: aplikacja kompatybilna z iPhone, iPod touch, iPad. Wymagany system iOS 5.0 lub nowszy. Aplikacja została zoptymalizowana pod kątem iPhone 5. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0