IphoneAplikacjeUrdu Dictionary - English To Urdu Dictionary 1.6

Urdu Dictionary - English To Urdu Dictionary 1.6 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Edukacja
Producent:
Softwares
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
48.1 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
357

Nasza ocena:

Lukasz
3
Plusy:
  • spora ilość słów do nauki
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Urdu to język używany wśród społeczności hinduskiej, w szczególności w Pakistanie i Północnych Indiach. Od niedawna staje się coraz bardziej popularny również na Zachodzie. Z myślą o osobach planujących nauczyć się tego języka lub turystach przebywających w tych regionach, powstała aplikacja Urdu Dictionary – English to Urdu Dictionary. Jest to rozbudowany słownik do nauki języka Urdu, zawierający tłumaczenia w języku angielskim. W bazie dostępnych jest 36 tysięcy słów, zaś dzięki intuicyjnej nawigacji, można bez trudu odnaleźć lub dodać interesujące nas słowa lub zwroty.

Słownik nie tylko wyświetla bezpośrednie tłumaczenie z języka angielskiego do Urdu. Aplikację zintegrowano z lektorem, który czyta zarówno wyszukane, jak również wpisane słowa po angielsku. Możemy w tym miejscu wybrać jednego z dziewięciu dostępnych głosów, a także ustawić prędkość odczytu na wolny, średni lub szybki.

Aplikację podzielono na 3 części. Górny panel zintegrowano z wyszukiwarką słów. W środkowej części wyświetlane są słowa, miejsce na wpisanie tekstu, opcje wyszukiwania lub rodzaj głosu. Z kolei dolny panel zawiera zakładki odsyłające do wyszukiwarki słów, podstrony do wpisywania słów, zaawansowanych ustawień wyszukiwania czy informacji o twórcach i aplikacji. W najnowszej wersji wyeliminowano ponadto sporadyczne błędy związane z wyszukiwaniem słów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0