IphoneAplikacjeUstream 3.0.3

Ustream 3.0.3 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Ustream.tv
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10.6 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
436

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • wysoka jakość publikowanych materiałów wideo
  • dostępna za darmo
  • wygodny interfejs
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Ustream to darmowa aplikacjana iPhone’a, która umozliwia prowadzenie trasmisji wideo przez Internet. Każdy zainteresowany internauta może założyć darmowe konto, a następnie udostępniać materiały wideo nagrywane w czasie rzeczywistym. W bazie Ustream znajdziemy również różnego rodzaju relacje publikowane przez rozmaite stacje telewizyjne czy prywatne przedsiębiorstwa – relacje z ważnych wydarzeń kulturalnych, sportowych czy politycznych. Całość podzielona jest na wygodne zakładki według rozmaitych kategorii tematycznych – nie zabraknie tu choćby wiadomości z kraju i ze świata, a także kanałów hobbystycznych, skierowanych np. dla fanów nowych technologii czy gier wideo.

Największą zaletą aplikacji Ustream, jest wysoka jakość publikowanych materiałów. Ponadto dla użytkowników premium przygotowano dostęp do jakości HD. W darmowej wersji istnieją pewne ograniczenia – w ciągu jednej godziny nasz kanał może przeglądać maksymalnie do 100 osób, bez dodatkowych opłat i reklam. Najbogatsza oferta umożliwia dzielenie się klipami wideo w najwyższej jakości z maksymalną granicą 5000 wyświetleń. Ponadto możemy skorzystać z zaawansowanych analiz odwiedzin, a także integrować nasz kanał z serwisami społecznościowymi – Facebook i Twitter, co zwiększy zasięg (możliwość dzielenia się kodem Embed z transmisją). Dodatkowe funkcje obejmują ponadto integrację z kontem Google, dzięki czemu możemy publikować materiały Offline, a także szybko przesyłać na zintegrowany kanał YouTube.

Aplikacja Ustream pozwala również na uruchamianie materiałów wideo zapisanych i udostępnianych na żywo za pośrednictwem konsoli PlayStation 4, a także PC czy tabletów. Warto również wspomnieć o wygodnym interfejsie, możliwości otrzymywania powiadomień o materiałach na ulubionych kanałach, tworzeniu własnych playlist i możliwości przeglądania swojego konta z innych urządzeń – również wyposażonych w system Windows czy Android.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0