IphoneAplikacjeVEVO 2.7

VEVO 2.7 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
VEVO
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
16.7 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
429

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • duży wybór teledysków
  • polska wersja językowa
  • multiplatformowość aplikacji
Minusy:
  • dostęp do niektórych materiałów ograniczony

VEVO to darmowa aplikacja, dzięki której można oglądać teledyski, koncerty muzyczne przesyłane strumieniowo w czasie rzeczywistym, a także odkrywać nowych artystów z poziomu urządzeń wyposażonych w iOS (iPhone, iPad, iPod touch), całkowicie za darmo. Zaletą jest dostęp do bogatej bazy materiałów, obejmujących ponad 75 tysięcy utworów muzycznych oraz 21 tysięcy wykonawców. Oferuje możliwość oglądania kanałów na żywo 24 godziny na dobę oraz ekskluzywnych wywiadów z twórcami muzyki w wysokiej jakości HD.

Nie zabrakło funkcji społecznościowych, dzięki którym można polecać i przesyłać ulubione klipy znajomym. VEVO umożliwia ponadto tworzenie własnej playlisty, na podstawie kilku kryteriów (gatunek muzyczny, wykonawcy, kanały tematyczne) oraz dodawanie znajomych, dzięki czemu możemy zobaczyć jaką muzykę aktualnie słuchają (m.in. Rap, Pop, Rock, R&B, Country). Ciekawą opcją jest również zapis aktualnie utworzonej playlisty, a następnie przesłuchanie jej w dogodnym momencie.

Dodatkowe możliwości VEVO: przejście do lokalnie zapisanej playlisty bez konieczności logowania, opcja włączenia lub wyłączenia powiadomienia o przeglądanych materiałach na Facebook Timeline, synchronizacja playlisty trzymanej w chmurze z aktualnie uruchomioną (zarówno na urządzeniach mobilnych jak i w wersji webowej), dzielenie się materiałami na Facebooku lub Twitterze, możliwość oglądania teledysków z poziomu Apple TV (Airplay), integracja z Facebookiem, zapraszanie znajomych do VEVO oraz przeglądanie playlisty znajomych, funkcja bezustannego odtwarzania materiałów zintegrowana z systemem rekomendacji, dzięki czemu aplikacja uczy się naszego gustu i dostosowuje utwory do naszych preferencji.

VEVO dostępny jest w polskiej wersji językowej. W zależności od regionu, dostęp do niektórych materiałów może być ograniczony. W najnowszej wersji udostępniono możliwość zakładania konta bez konieczności integracji z Facebookiem.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0