IphoneAplikacjeWWE 2.3

WWE 2.3 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Informacje
Producent:
World Wrestling Entertainment, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
47.9 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
456

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • kompendium wiedzy z zakresu WWE
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

WWE to aplikacja, dzięki której wszyscy fani profesjonalnego amerykańskiego wrestlingu będą na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami federacji WWE, a wszystko to dzięki możliwościom oferowanym przez iPhone'a lub iPada. Program umożliwia oglądanie na żywo najważniejszych transmisji takich jakich gali jak Monday Night Raw, Wednesday Night Main Event czy Friday Night SmackDown – dostępne co tydzień w poniedziałki, środy i piątki. Z poziomu aplikacji otrzymujemy m.in. przypomnienie o rozpoczęciu transmisji, którą można oglądać na żywo, ustawić możliwość zobaczenia w wygodnym dla siebie momencie lub przeglądać dodatkowe materiały odnośnie wybranej gali.

WWE podzielona jest na kilka wygodnych zakładek. Z poziomu menu głównego mamy bezpośredni dostęp do wybranej gali, zaś przechodząc do wybranej, możemy wejść do takich sekcji jak informacje, najnowsze wiadomości, filmy wideo, zdjęcia i inne ciekawostki. Materiały dostępne za pośrednictwem aplikacji, są na bieżąco aktualizowane w oparciu o amerykańską stację WWE, która nadaje najświeższe informacje o największej federacji wrestlingu na świecie. Użytkownicy mają dostęp do sporej biblioteki nowych i archiwalnych materiałów. Możliwe jest przeglądanie bogatej biblioteki zdjęć i filmów z legendarnych pojedynków wrestlerów, przeglądanie statystyk, nadchodzących pojedynków czy dodatkowych ciekawostek o gwiazdach ringu.

Dodatkowe cechy aplikacji WWE: integracja ze sklepem internetowym dla fanów, za pośrednictwem którego można kupić m.in. koszulki i inne fanowskie gadżety, integracja profili wrestlerów z ich oficjalnymi kontami na Facebooku i Twitterze, dostęp do kultowych gali takich jak Wrestlemania, SummerSlam i inne, które zostały zintegrowane ze stroną WWE.com, możliwość przeglądania gali przy użyciu dwóch ekranów (różne kamery), możliwość budowania społeczeństwa fanów WWE – głosowanie na ulubione gwiazdy, zaznaczanie która powinna walczyć o pas mistrzowski, rozmowy z innymi fanami z poziomu aplikacji.

Najnowsza wersja WWE otrzymała wsparcie dla systemu iOS 7 oraz poprawiono błędy obecne w poprzedniej wersji aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0