IphoneAplikacjeWeChat 4.5.0.54

WeChat 4.5.0.54 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
WeChat
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
31.5 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
368

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • wysoka jakość prowadzonych rozmów
  • możliwość rozmów grupowych
  • polska wersja językowa
Minusy:
  • wymagane podanie numeru telefonu

Aplikacja WeChat to jeden z najpopularniejszych komunikatorów mobilnych dla użytkowników iPhone'a. Umożliwia przesyłanie wiadomości tekstowych, głosowych oraz prowadzenie rozmów wideo w jakości HD. Zaletą jest bardzo dobra jakość dźwięku w trakcie rozmów ze znajomymi (automatyczne usuwanie szumów w tle), wsparcie dla emotikonów podczas wysyłania wiadomości tekstowych, a także przesyłanie zdjęć i filmików do rozmówcy. Ciekawą funkcją jest tryb walkie-talkie, umożliwiający rozmowę nawet z 40 znajomymi jednocześnie. Praktyczną funkcją jest również system powiadomień w tle, który pozwala na podgląd otrzymanych wiadomości, bez konieczności przerywania pracy lub uruchomionej innej aplikacji.

W trakcie pierwszego uruchamiania WeChat, należy się zalogować, podając numer telefonu lub wpisując specjalny kod, który otrzymujemy wiadomością tekstową. Aplikacja pozwala na importowanie kontaktów z telefonu, dodawanie znajomych, integrowanie konta z Facebookiem, a także rozmowy z użytkownikami posiadającymi smartfony z innym systemem operacyjnym (np. Android). Zaletą jest również stały dostęp do listy znajomych, bez obaw o automatyczne wylogowanie.

Menu podzielono na ekran główny, w którym odbywają się rozmowy, ustawienia itp., natomiast na dolnym pasku możemy odpowiednio przejść do rozmowy z wybranym rozmówcą (tutaj również wyświetlają się nowe wiadomości w chmurce), sprawdzić listę kontaktów, dodać nowych znajomych lub przejść do ustawień (edycja profilu, sprawdzenie konta, ustawienia chatu itp.).

Najnowsza wersja WeChat otrzymała następujące funkcje: grupowe rozmowy głosowe, zapraszanie osób do rozmów grupowych z poziomu kodu QR, możliwość śledzenia historii rozmów, odzyskiwanie oraz tworzenie kopii zapasowej historii rozmów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0