IphoneAplikacjeAmazon App 4.0.1

Amazon App 4.0.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
AMZN Mobile LLC
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
16 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
345

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • intuicyjne menu i obsługa
  • duża liczba dostępnych towarów
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Amazon to jeden z największych sklepów internetowych na świecie, w którym można nabyć w atrakcyjnych cenach m.in. takie produkty jak muzykę, książki, filmy czy gry. Dzięki aplikacji Amazon App stworzonej dla użytkowników iPhone'a, możemy robić zakupy w sklepie Amazon z dowolnego miejsca na świecie. Zaletą aplikacji jest możliwość zintegrowania konta pomiędzy wieloma urządzeniami. Jeśli zatem posiadaliśmy dotąd konto w sklepie Amazon, zarejestrowany z poziomu komputera PC, to możemy błyskawicznie zalogować się przy użyciu iPhone'a i korzystać z dobrodziejstw sklepu.

Amazon App umożliwia przeglądanie i wyszukiwanie przedmiotów w sklepie Amazon. Mamy tutaj dostęp do szczegółowych opisów produktów, możemy przeczytać opinie innych użytkowników, bądź wyrazić własne zdanie i dodać ocenę. W bazie znajdują się miliony produktów podzielonych na kategorie tematyczne, które dzięki intuicyjnemu menu można wygodnie przeglądać. Za pomocą jednego przycisku możemy integrować konto, dodawać przedmioty do ulubionych, a także korzystać z atrakcyjnych promocji cenowych dla stałych klientów. Warto dodać, że w bazie znajduje się kilka milionów produktów, zaś każdego dnia pojawiają się nowe oferty.

Amazon App umożliwia dokonywanie błyskawicznych zakupów, łącząc się z usługą PayPal. Połączenia są szyfrowane, dzięki czemu nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo zakupów w sieci. Aplikacja współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi oddziałami sklepu Amazon na całym świecie – m.in brytyjski, francuski, czy japoński. W najnowszej wersji aplikacji ulepszono szybkość działania aplikacji, dodano nowe funkcje dla iPada oraz poprawiono stabilność.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0