IphoneAplikacjeAsk.FM 2.5

Ask.FM 2.5 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Informacje
Producent:
Ask.FM
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
16.8 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
587

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • przejrzysty interfejs użytkownika
  • ogromna baza pytań i odpowiedzi
  • po polsku i za darmo
Minusy:
  • brak

Ask.FM to najpopularniejszy serwis społecznościowy z kategorii Q&A czyli Pytaj i Odpowiadaj. Założenia serwisu są banalnie proste: jeśli mamy nurtujące nas pytanie, na które rozwiązanie nie potrafimy znaleźć odpowiedzi, to zadajemy je na stronie Ask.FM i czekamy na odpowiedź innych użytkowników serwisu. Strona cieszy się ogromną popularnością na świecie – dostępna również w polskiej wersji językowej – dlatego dzieki aplikacji Ask.FM, dostępnej na urządzenia iPhone, możemy w każdej chwili pytać i odpowiadać na rozmaite problemy użytkowników.

Aplikacja Ask.FM wymaga założenia darmowego konta, jednak możemy również zalogować się za pośrednictwem Facebooka lub Twittera. Każdego miesiąca na łamach strony pojawia się kilka milionów pytań i odpowiedzi. Co istotne – konto założone za pośrednictwem iPhone’a jest multiplatformowe, czyli możemy logować się również z innych urządzeń (np. z systemem Windows, Android czy z poziomu przeglądarki internetowej na komputerze).

Dodatkowe cechy aplikacji Ask.FM: łatwy w obsłudze i intuicyjny interfejs użytkownika; szybki dostęp do bazy kontaktów w obrębie najpopularniejszych serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter); możliwość obserwowania aktywności znajomych, których śledzimy; szybki dostęp do panelu pytań i odpowiedzi, podzielonych na wygodne zakładki tematyczne; możliwość dodawania zdjęć i animowanych Gifów do odpowiedzi; opcja nagrywania odpowiedzi w formie wideo; system powiadomień o nowych aktywnościach w interesujących nas tematach.

Zmiany w najnowszej wersji aplikacji Ask.FM: dodano poprawki w Safety Center; możliwość łatwiejszego kontaktu z działem obsługi klienta; usprawniono interfejs użytkownika i poprawiono szybkość działania aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0