IphoneAplikacjee-Dziennik 1.1.1

e-Dziennik 1.1.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Edukacja
Producent:
Librus sp z o.o.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3.3 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
358

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • duża liczba opcji
  • wygodny interfejs
  • za darmo i po polsku
Minusy:
  • brak

e-Dziennik to aplikacja stworzona dla Rodziców i Uczniów, dzięki której można na bieżąco sprawdzać oceny i postępy w nauce naszych dzieci. Zaletą aplikacji jest współpraca z e-Dziennikiem wydanym przez firmę Librus. Z poziomu urządzeń mobilnych można uzyskać szybki dostęp do swojego konta i sprawdzać aktualne oceny dziecka, dzięki czemu nie musimy się martwić, że nasza pociecha zatai przed nami wyniki. Aplikacja oferuje zarówno podstawowy, jak i rozszerzony dostęp do zasobów elektronicznego dziennika.

Aplikacja e-Dziennik oferuje dostęp do najważniejszych danych, aktualizowanych na bieżąco w dzienniku przez nauczyciela; dostęp do wygodnych zakładek, podzielonych według przedmiotów a także na rodzaje ocen (aktywność, sprawdziany, kartkówki) wraz z dokładnym opisem – za co dziecko dostało taki, a nie inny stopień; możliwość sprawdzenia nieobecności ucznia; dostęp do kalendarza klasowego, na którym zapisywać można ważne informacje – nadchodzące sprawdziany, kartkówki, wycieczki szkolne czy inne wydarzenia; dostęp do tablicy ogłoszeniowej szkoły; podgląd Szczęśliwego Numerka o ile obowiązuje w danej szkole – w tym dniu uczeń z wylosowanym numerem jest zwolniony z pytania jeśli posiada identyczny w dzienniku; podgląd aktualnego planu lekcji zawierający informacje o ewentualnych przesunięciach zajęć lub zastępstwach.


Dodatkowe cechy aplikacji e-Dziennik: system powiadomień w przypadku aktualizacji dziennika; błyskawiczny dostęp do danych po pierwszym zalogowaniu – brak konieczności logowania za każdym razem; dostępność do kilku kont z poziomu jednej aplikacji – w przypadku w przypadku, gdy mamy więcej niż jedno dziecko; intuicyjna obsługa; darmowy dostęp w polskiej wersji językowej; możliwość przeglądania zasobów w trybie offline. W najnowszej wersji przebudowano ponadto mechanizm związany z aktualizacją i pobieraniem danych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0