IphoneAplikacjeeBay 3.5.1

eBay 3.5.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
eBay Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
43 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
366

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • dostępna za darmo
  • przejrzyste menu i wygodna nawigacja
  • ogromna baza produktów
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

eBay to największa na świecie platforma służąca do zakupów przez internet. Możemy tu kupować rozmaite przedmioty – m.in. komputery, ubrania, przedmioty codziennego użytku, a także uczestniczyć w aukcjach internetowych, gdzie możemy rywalizować z innymi użytkownikami o zakup wybranych towarów i usług. Zaletą aplikacji jest jej multiplatformowość – raz założone konto może być używane na iPhonie oraz innych urządzeniach (Android, Windows) czy bezpośrednio za pośrednictwem przeglądarki internetowej na komputerze. Duży nacisk położony został na ochronie danych osobowych oraz bezpieczeństwie – z poziomu smartfona możemy dokonywać szybkich zakupów i wykonywać przelewy. Oprócz możliwości kupowania, użytkownicy mogą sprzedawać swoje towary – dostępne są opcje sprzedaży bezpośredniej za z góry ustaloną przez sprzedawcę cenę, lub możliwość rozpoczęcia aukcji z ustaleniem (bądź nie) ceny minimalnej.

Aplikacja eBay oferuje nowe spersonalizowane menu użytkownika. Na stronie głównej możemy otrzymywać powiadomienia o wybranych przedmiotach z ulubionych kategorii, śledzić ulubione aukcje i otrzymywać powiadomienia (np. o zaproponowanej przez innego użytkownika wyższej cenie), a także rekomendacje najciekawszych lub najnowszych towarów. Warto dodać, że system powiadomień będzie aktywny nawet wówczas, gdy następnym razem zalogujemy się z innego urządzenia. Interesującą funkcją jest zawarcie skanera kodów kreskowych. Z poziomu aplikacji możemy szybko przeskanować kod i porównać ceny interesujących nas produktów, co ułatwi decyzję zakupu lub pomoże w dobraniu optymalnej ceny przed wystawieniem własnej aukcji.

Zmiany w najnowszej wersji aplikacji eBay: poprawiono błędy z poprzedniej wersji aplikacji, poprawiono prędkość działania i szybsze przechodzenie do kolejnych zakładek; poprawiono nawigację i sterowanie dotykowe; usprawniono interfejs użytkownika.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0