IphoneAplikacjeFotka 1.0.2

Fotka 1.0.2 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
Fotka.pl Sp. z o. o.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
35.3 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
1800

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • po polsku i za darmo
  • przejrzyste menu i wygodna nawigacja
Minusy:
  • słabnące zainteresowanie użytkowników

Fotka w wersji na iPhone'a to aplikacja, dzięki której możemy przeglądać zasoby popularnego w naszym kraju portalu randkowego Fotka.pl. Portal funkcjonuje od ponad 13 lat i jest jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych w naszym kraju, skupionym wokół tematyki poznawania drugiej połówki. Znajdziemy tutaj miliony zdjęć, komentarzy, a także profili osób, które być może mogą okazać się naszą przyszłą miłością lub bliskimi przyjaciółmi. Największą zaletą aplikacji jest zintegrowana wyszukiwarka osób, która pomoże odszukać potencjalnego partnera pod kątem dopasowania w związku. Możemy wybrać takie cechy jak płeć, wygląd (kolor oczu, wzrost, kolor włosów), a nawet podejście do życia – np. stosunek do palenia, stosunek do dzieci, posiadanie dzieci itp.

Aplikacja Fotka zawiera wszystkie funkcje znane z serwisu Fotka.pl. Obok wyszukiwarki osób, mamy tutaj kilka działów tematycznych – rozbudowany Czat, Forum, a także Grupy, które zrzeszają osoby o podobnych zainteresowaniach. Dodatkowe funkcje pozwalają na uczestnictwo w transmisjach wideo – rozmowy na żywo z innymi użytkownikami oraz dostęp do gier online. Co ciekawe, mamy tutaj również zakladkę Ranking, gdzie pojawiają się najwyżej oceniane osoby. Zarówno aplikacja, jak również korzystanie z serwisu jest w pełni darmowe. Fotka jest multiplatformowa, a więc założenie konta z poziomu iPhone'a pozwoli na przeglądanie zasobów z poziomu przeglądarki czy innych systemów operacyjnych – Android, Windows Phone.

Zmiany w najnowszej wersji aplikacji Fotka: zmieniono interfejs odpowiedzialny za wysyłanie prywatnych wiadomości; poprawiono stabilność – wiadomości do znajomych docierają teraz szybciej; dodano dźwięk przy połączeniu przy użyciu kamerki internetowej; poprawiono drobne błędy z poprzedniej wersji aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0