IphoneAplikacjeGoogle Earth 7.1.1

Google Earth 7.1.1 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Google Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
29.2 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
340

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • możliwość eksploracji wielu miejsc na świecie
  • wirtualna wycieczka po kosmosie
  • Google Street View
  • po polsku i za darmo
Minusy:
  • wciąż nie wszystkie regiony świata są dostępne

Google Earth to ciekawa aplikacja, która umożliwia wirtualną wycieczkę po najdalszych zakątkach globu. W kilka chwil możemy na żywo obserwować miejsca, które znajdują się na drugim końcu świata i nie mamy możliwości pojawić się tam osobiście. Eksploruj kosmok i planety za pomocą jednego ruchu palcem, eksploruj najdalsze zakątki planety lub wróć do miejsc znanych z dzieciństwa. Aplikacja Google Earth działa na urządzeniach iPhone, iPad oraz iPod touch. Z jej pomocą można wyszukiwać miasta, wybrane miejsca turystyczne czy zwyczajne ulice. Możemy przeglądać szczegółowo wybrane ulice, dzielnice, drogi, a także uwiecznione przez innych użytkowników miejsca. Przechodząc do zakładki Earth Gallery możemy znaleźć ekscytujące mapy przedstawiające trzęsienie ziemi w czasie rzeczywistym, samoloty w powietrzu, ścieżki do wspinania się na wysokie górskie szczyty, zorganizowane wycieczki z przewodnikiem i wiele więcej.

Jedną z najciekawszych funkcji aplikacji Google Earth jest Street View. Możemy dzięki niej przemierzać świat z punktu widzenia pierwszej osoby – dzięki temu można się poczuć jak na prawdziwym spacerze w wybranych miejscach na świecie. Przydatną funkcją jest również Tour Guide – przewodnik podpowiadający ciekawe miejsca do odwiedzenia. Do wyboru jest duża ilość wirtualnych wycieczek, które można wybrać jednym dotknięciem ekranu. Google Earth wyposażona jest w trójwymiarowe mapy, które perfekcyjnie oddają miasta i inne miejsca znane z rzeczywistości. Opcje miast 3d dostępne są dla modeli iPhone 4S lub nowszych oraz iPad 2 lub nowszy.

Zmiany w najnowszej wersji Google Earth: dodano opcję Google Street View oraz wirtualne wycieczki po wybranych regionach świata; usprawniono interfejs użytkownika oraz prędkość doczytywania nowych obszarów; usprawniono wyszukiwanie i przechodzenie do kolejnych kadrów, ulepszono poruszanie się przy użyciu strzałek.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0