IphoneAplikacjeGoogle Play Movies & TV 1.0.2

Google Play Movies & TV 1.0.2 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
Google
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5.1 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
360

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • po polsku i za darmo
  • intuicyjne menu i obsługa
  • duża liczba dostępnych filmów i seriali
Minusy:
  • ceny niektórych produktów

Google Play Movies & TV to aplikacja umożliwiająca kupowanie oraz pożyczanie filmów ze strony Google Play. Aplikacja dostępna jest również dla użytkowników systemu iOS, a ponadto należy dodać, że opcja kupowania i pożyczania filmów dostępna już jest z poziomu naszego kraju. W ofercie sklepu Google Play znajdują się najnowsze hity filmowe (np. Grawitacja, 300: Początek Imprerium, Lego Przygoda), jak również klasyki (np. Ojciec Chrzestny) czy seriale (np. Dexter). Zakupione filmy można pobrać logując się na konto z poziomu aplikacji – zaletą jest brak konieczności oglądania wideo w trybie online.

W przypadku wypożyczania filmów, dostępne są przez 30 dni na koncie użytkownika, zaś po jednorazowym oglądnięciu zostają automatycznie usunięte z bazy w ciągu 24 godzin. Cena zakupu filmu wynosi średnio 59 zł, natomiast wypożyczenie wynosi około 17 zł – dotyczy nowych produkcji. W przypadku klasyków ceny są nieco niższe – nawet ok 15 zł za kupno i 7 zł za wypożyczenie. Filmy w bazie są regularnie aktualizowane, dzięki czemu każdego dnia możemy znaleźć nowe pozycje – coraz więcej z oferowanych zawiera również dołączane napisy w języku polskim.

Dodatkowe funkcje aplikacji Google Play Movies & TV oferują ponadto możliwość strumieniowania materiałów wideo w czasie rzeczywistym, bez konieczności pobierania. Wymagany jest w tym przypadku dostęp do sieci Wi-Fi. W najnowszej wersji wyeliminowano ponadto błędy występujące w poprzedniej wersji aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0