IphoneAplikacjeGoogle Play Music 1.2.1.1787

Google Play Music 1.2.1.1787 Iphone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Google Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4.6 MB
System operacyjny:
Iphone
Liczba pobrań:
389

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • duża liczba utworów
  • po polsku i za darmo
  • intuicyjna obsługa

Google Play Music to aplikacja muzyczna, dzięki której możesz wyszukiwać, odtwarzać oraz dzielić się muzyką którą kochasz. Aplikacja zintegrowana jest z serwisem All Access, dzięki któremu użytkownicy urządzeń iPhone i iPad otrzymują dostęp do milionów piosenek, mogą słuchać rozmaite radiostacje muzyczne bez limitów, a także tworzyć własne playlisty utworów. Wszystkie piosenki przechowywane są w trybie online, dzięki czemu mamy dostęp do muzyki zawsze i wszędzie z poziomu urządzeń mobilnych, a także za pośrednictwem przeglądarki.

Cechy aplikacji Google Play Music i serwisu All Access: możliwość słuchania nielimitowanej liczby utworów; możliwość stworzenia własnej radiostacji, składającej się z dowolnych piosenek, artystów i albumów; dostęp do radia bez limitów; wsparcie inteligentnego systemu dobierania utworów na podstawie gustu słuchacza; dostęp do specjalnych playlist przygotowanych przez muzycznych ekspertów.

Dodatkowe funkcje All Access: możliwość dodania nawet do 20 tysięcy własnych piosenek z osobistej kolekcji przy użyciu komputerów Mac, a także pracujących w systemie Windows i Linux; integracja z wieloma urządzeniami pracującymi w systemie iOS, a także za pośrednictwem strony internetowej z poziomu przeglądarki; dostęp do muzyki bez konieczności synchronizacji z poziomu każdego urządzenia, opcja zapisu ulubionych utworów oraz odsłuchiwanie w trybie offline; dostęp do muzyki bez dodatkowych opłat oraz wyświetlanych reklam.

Zmiany w najnowszej wersji Google Play Music: ulepszony system pobierania muzyki – dodano filtr Downloaded Only; dodano możliwość edytowania stworzonej playlisty; dodano możliwość uporządkowania płyt, utworów i artystów; ulepszono interfejs użytkownika, dzięki wprowadzeniu nowego nagłówka – teraz przeglądanie zasobów jest prostsze i bardziej intuicyjne.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0